PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238852}
6,9 8 031
ocen
6,9 10 1 8031
Cashback
powrót do forum filmu Cashback

Tak. mogło być lepiej, gdyż cały świetnie zaplanowany film kończy nieco trywialne zakończenie, które popsuło cały obraz. Stąd z oceny 8, nawet 9 spadek na moje 7 ;)
Mimo to bardzo polecam. Bardzo przyjemnie ogląda się ten film, a zdjęcia naprawdę godne uwagi :) Podróże w czasie nie są przedstawione w nowatorski sposób, ale mimo to wciąż ciekawie. Jest sporo elementów komediowych, tych dramatycznych mniej. Romansu też w sam raz (nie przepadam za romansidłami;))
Polecam też szczególnej uwadze ścieżkę dźwiękową.. np, to:

http://www.youtube.com/watch?v=WOt15JsLloU

dia8el

:-) ups: "kończy nieco trywialne zakończenie"
ale to masakrycznie brzmi :)
poprawiam na: "zamyka nieco trywialne zakończenie"

ocenił(a) film na 8
dia8el

A ja mam zupełnie inne zdanie. Zakończenie było moim zdanie znakomite i niezwykle poetyckie. Ben wcześniej był sam w świecie, w którym czas się zatrzymał, sam w swej samotności, sam w tej pustce, w której nie miał z kim dzielić swego uczucia. W zakończeniu filmu, znowu zatrzymuje czas, lecz tym razem do tego samotnego nieruchomego świata zaprasza swą ukochaną. Dla Bena i Sharon nie liczą się już inni ludzie stojący nieruchomo, wystarczy im ich własne obecność. Wszystko inne może stać w miejscu, lecz im to nie przeszkadza, gdyż teraz mają już siebie, mają miłość, którą mogą się podzielić. Zakończenie jest piękne i stanowi w zasadzie świetne uwieńczenie opowiadanej historii...

Anglik potrafi, po raz kolejny!!

Polecam !!

Grifter

I ja polecam ścieżkę dźwiękową:) Ostatnio przegrzebałem byłem net i skompletowałem 12 utworów:) można ich posluchać tu:
http://bajekbe.ownlog.com
lub tu:
http://profile.imeem.com/dN9LBXL/playlist/sG56CBb5/cashback_soundtrack_music_pla ylist/

Co do filmu samego w sobie, również gorąco polecam, jest niewiele takich filmów, które po oglądnięciu włączam i oglądam 2gi raz:), to jeden z takich filmów, pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
dia8el

Jakie podróże w czasie??? Naprawdę w ciekawy sposób oceniasz ten film "Jest sporo elementów komediowych, tych dramatycznych mniej. Romansu też w sam raz (nie przepadam za romansidłami;)) " ręce opadają. Zakończenie jest akuratne, nie wiem czego się spodziewałeś ze nastąpi koniec świata??? Film zasługuje 10/10 nie ma słabych punktów. Ciężko szukać w tym filmie jakichkolwiek wad :)

dia8el

zgadzam sie...koncowka psuje cudowny efekt...mimo to, film warty obejrzenia

ocenił(a) film na 7
nowosad_jakub

Zgadzam się, że film ma w sobie magię. I właściwie powiedziałabym, że nie tylko zakończenie jest trywialne, ale że cała fabuła trąci banałami. Ale taka właśnie jest miłość. Prawie zawsze wygląda to tak samo, a mimo to urzeka swoim pięknem. Nie uważam tego filmu za arcydzieło, aż tak bardzo mnie swoją poezją nie porwał. Lubię filmy, które otwierają mi oczy na pewne sprawy, sprawiają, że na chwilę się nad czymś zadumam. Cashback jest ładnym obrazem, który ogląda się z wielką przyjemnością..to taki dobry słodycz na pochmurny dzień. Ale czy coś poza tym? Ok..coś się jeszcze znajdzie. Angielski humor to jest to co bardzo lubię:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones