PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30536}

Cena honoru

The Four Feathers
7,2 10 710
ocen
7,2 10 1 10710
Cena honoru
powrót do forum filmu Cena honoru

mocny

ocenił(a) film na 9

nie myślałem, brak znanej obsady, co znięcheca do obejrzenia...a tu naprawdę piękny film, ciekawa historia, ogląda się z zaciekawieniem...i chyba uczy :)

blue_eyed

w tym filmie jest bardzo dobra obsada, Heath Ledger, Kate Hudson, Wes Bentley, Djimon Honsou. Świetni aktorzy

Anda00

Świetni aktorzy, no i sam film jest fantastyczny. Pzdr.

użytkownik usunięty
blue_eyed

Świetny film, daje dużo do myślenia..lubie takie filmy:)

Zgadzam się z Wami. Film był bardzo dobry, aktorzy świetnie się spisali, efekty wizualne były fantastyczne (uwielbiam krajobraz pustyni). Było trochę niedociągnięć, ale wystawiam 8/10.

ocenił(a) film na 7
NeutralGin

Autor tematu ma racje i jej nie ma zarazem:) W momencie gdy pisal post byli juz znani ale w 2002 roku dopiero zaczynali byc sławni , dzieki miedzy innymi temu filmowi. Sam film bardzo dobry , oczywiscie ze ma spore naciagniecia ale one gina niemal całkiem na tle swietnej reszty. Muzyka i zdjecia to naprawde 1 klasa. Po głosach widac mało znany film, ja sam od poczatku ostatnio go nie widziałem to tytułu nie znałem( cos mi tylko switało z honorem bo film widziałem juz 5-6 lat temu) i musiałem go znalesc po aktorach. Mysle ze jakas stacja powinna go nadac w godzinach najwyzszej ogladalnosci najlepiej w piatek lub w sobote. Bo jest to tytuł lepszy od wiekszosci filmów jakie dają np w superkinie w tvn... nie mowiac juz o tym ze tamte filmy juz zna wiekszosc z nas a ten to moze 1 na 20-50 osob widziała.

ocenił(a) film na 9
Klopsik1988

przyznaję się do błędu!
po upływie czasu, którego poświęciłem na nadrobienie zaległości.. stwierdzam iż obsada tego filmu jest znana _była nieznana tylko dla mnie. =/ ...

- Djimon Hounsou [Gladiator, Never Back Down, Blood Diamond, Constantine, The Island, Biker Boyz, Amistad, Stargate, Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life, Eragon]

- Heath Ledger [The Dark Knight, Brokeback Mountain, 10 Thinghs I Hate About You, The Brothers Grimm, Lords of Dogtown, A Knight's Tale, The Patriot]

- Kate Hudson [Fool's Gold, You Me and Dupree, The Skeleton Key, How to Lose a Guy in 10 Days, About Adam, Dr T and the Women]

- Wes Bentley [Ghost Rider, P2, American Beauty]

.przepraszam:)

ocenił(a) film na 6
blue_eyed

przyznaję się bez bicia ,że niektórych aktorów z tego filmu nie kojarzę z nazwiska ale mniejsza z tym fabuła ciekawie przebiega zgodzę się że niektóre momenty filmu były naciągnięte ale ogólnie warty obejrzenia szkoda tylko że tak rzadko jest puszczany w telewizji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones