PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262834}

Cesarzowa

Man Cheng Jin Dai Huang Jin Jia
7,2 17 070
ocen
7,2 10 1 17070
7,2 6
ocen krytyków
Cesarzowa
powrót do forum filmu Cesarzowa

...chociaz jeśli ktos spodziewa sie czegoś w stylu Domu Latających Sztyletów troszke sie rozczaruje...Wróce do tematu > Przepiękne wnętrza i kostiumy, niesamowita choreografia scen + dźwięk - oni powinni załózyć jakies studio do podkładania dzwięków bo to co zaprezentowali to MISTRZOSTWO ŚWIATA...efekty specjalne miodzio.Dałem 10 czyli arcydzieło - pod tymi względami co wymieniłem jest nim niewątpliwie.Jedyny minus jaki moge dać to troszke sie wolno rozwijała fabuła momentami, ale to w sumie jeden z niewielu dramatów historycznych produkji "azjatyckiej" jakie widziałem - wiec nie mam skali porównawczej.Ogólnie polecam! Dodam jeszcze że jesli chodzi o pierwszy pojedynek na miecze - wstrząsnął mną pozytywnie od strony wykonania technicznego jak i montażem dzwięku i ujęć kamery...

ocenił(a) film na 10
highcontrast2

Zgadzam się w 100% z powyższą wypowiedzią.Co do wątku dramatycznego,i rozwoju fabuły idącej tak "wolno",jest ona raczej już schematyczna w tego typu produkcjach azjatyckich.Tworzy to swoisty klimat,co w tym przypadku wychodzi na plus bowiem nie jest to film sztuk walki a dramat historyczny.
Polecam gorąco ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones