PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843}
7,8 431 859
ocen
7,8 10 1 431859
6,6 26
ocen krytyków
Chłopaki nie płaczą
powrót do forum filmu Chłopaki nie płaczą
ocenił(a) film na 9
obleh

nie zgadzam się...ostatni był "Poranek Kojota" pozdro ;)

belamyszkow

+ komediodramat "Dzień świra".

ocenił(a) film na 8
obleh

Masz szczęście, że wspomniałeś o Dniu Świra, bo chciałem cię shejtować ;)

extranick

Czekam, aż ktoś w końcu wypuści jakąś polską petardę komediową, bo ile można oglądać Misia, Hydrozagadkę, Rejs czy Kilera. Seksmisja 2, aż się prosi o nakręcenie.

obleh

a CIalo?

zlociutki_pl

Ciało kultowe?. Hmm. Dobry film, ale nic z niego nie pozostało mi w pamięci.

ocenił(a) film na 8
obleh

A "Kiler"?

ocenił(a) film na 8
piotral_2

i "Kilerów dwóch"

piotral_2

Te filmy miały premiery przed "Chłopakami".

ocenił(a) film na 8
obleh

A faktycznie

ocenił(a) film na 8
obleh

Amen.

ocenił(a) film na 9
belamyszkow

oraz oczywiście "Pieniądze to nie wszystko" ;)

Wonsski

Własnie ten film ma swoją magię :)

ocenił(a) film na 10
obleh

1. "powiem ci, że mam już dosyć tego twojego Freda, qrwa, jego w duuupę, zapier....dolona mać" :)

2. "ja go zabiłem, ale...on... żyje"

3. "puść go! nieeee nie puszczaj!"

4. "tata, a kiedy ja kogoś sprzątne"

5. "tato, nie mówiłeś, że mam brata...."

KAŻDY TEKST WYMIATA W TYM FILMIE

ocenił(a) film na 6
obleh

Później było na przykład "Wesele" Smarzowskiego (z etykietą może nie komedii, ale groteski czy tragifarsy). Ale film nie stał się kultowym, więc wpis słuszny.

kawakao6

Wesele to bardzo dobry film, ale faktycznie komediodramat. Nawet bardziej dramat. Taki śmiech przez łzy. Mnie zdołował.

ocenił(a) film na 8
obleh

słuszna konkluzja i prawidłowa reakcja. Miło, że ludzie odróżniają gatunki.

ocenił(a) film na 8
obleh

Jest jeszcze "Ciało" :)

bartmix

Uważasz, że to kultowy film?. Nie pamiętam z niego żadnego cytatu.

ocenił(a) film na 8
obleh

Jak najbardziej. Ja pamiętam bardzo dużo. Np. "Później była wiewiórka, ale jej nie kochałem. Czyste pożądanie", czy "-Jestem pediatrą - mogę pomóc.
-A ja chirurgiem. Wypierdalaj!"
Nieźle się na tym filmie uśmiałem :)

ocenił(a) film na 9
obleh

Kultowe to dużo później stały się jeszcze Czas surferów(2005) i Testosteron(2007). Wg mnie to Testosteron jest ostatnim naprawdę dobrym polskim filmem komediowym. Chyba, że pod komedię podepnie się jeszcze Baby są jakieś inne.

ocenił(a) film na 7
obleh

Ostatnia to "Statyści" z 2006 roku.

Shiloh

Niestety to mało znany film, mający niecałe 10 tyś głosów na filmwebie, więc kultowym filmem, powszechnie lubianym i cytowanym nie jest. Chłopaki nie płaczą mają 360 tyś głosów dla porównania.

ocenił(a) film na 7
obleh

Bez komentarza.

ocenił(a) film na 10
obleh

Jestem tego samego zdania.Nic co pojawiło się później na scenie,nie zbliżało się nawet trochę poziomem do Chłopaki nie płaczą.
"Dzień świra"-dla mnie to bardziej dramat niż komedia.Scen śmiesznych było stosunkowo niewiele,a sam film bardziej dołował niż powodował uśmiech na twarzy.
"Testosteron"-syf jakich mało.Dla mnie w ogóle nieśmieszny.Miałem problem go "przemęczyć"

"Ciała",i "Statystów" nie oglądałem.Ale...patrząc jak upadło polskie kino komediowe po 2000 roku,jakoś nie mam nawet ochoty brać się za seans.

ocenił(a) film na 10
expo2000

Weekend byłby w miarę gdyby nie Małaszyński i ten drugi z M jak miłość bo oni to tam pasowali jak świni siodło , cyganie byli śmieszni i Paweł Wilczak , reszta syf , a testosteron dla mnie to gówno. Poranek kojota , pieniądze to nie wszytko są fajne ale poźniej to zgroza.

Niech mi pani powie .... SZCZERZE ! Dlaczego zabiła pani mecenasa Rolskiego ?

użytkownik usunięty
obleh

Oczywiście świetny film, powinno powstać ,,Chłopaki nie płaczą 2''. Mógłby nakręcić Cezary Pazura, bo Olaf już nie nakręci kolejnej części, bo nie lubi powtórek. Nowy film mógłby przykładowo (bo może być inny pomysł) brzmieć tak: Kuba (Maciej Stuhr) zostaje wyrzucony z Filharmonii i zostaje ona także zlikwidowana na klub muzyczny. Lili (Anna Mucha) rzuca Kubę i idzie pracować do supermarketu z nowym chłopakiem. Kuba trafia na córkę mafiosa (Julia Pietrucha), której ratuje życie.

użytkownik usunięty
obleh

Faktycznie komedia bardzo udana. Od lat nie ma takiego wesołego filmu.

ocenił(a) film na 9
obleh

Ostatnia kultowa to Poranek kojota.

kinoman02

Ok. Poranek też kultowy.

ocenił(a) film na 9
obleh

Ale po nim to już jest ciężko (;.

ocenił(a) film na 9
obleh

Ja należe do osób którym Testosteron się podobał. Za to Lejdis.... Chciałem wyjść z kina. I chyba to była ostatnia polska komedia i chyba w ogóle komedia na jakiej byłem w kinie. Dobre kino już było.

Wojtulek

Chodzi o typową komedię, bo dobre polskie filmy powstają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones