PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4319}

Chłopaki z sąsiedztwa

Boyz n the Hood
7,5 26 175
ocen
7,5 10 1 26175
7,3 10
ocen krytyków
Chłopaki z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Chłopaki z sąsiedztwa

Film dla dzieci.

ocenił(a) film na 6

Nie wiem czym się tutaj podniecać.Pomimo,że film ma kategorię wiekową "R" jest przesłodzony na maxa.Nie czuć w ogóle prawdziwego ulicznego klimatu.Gra aktorka również kuleje.Tyczy się to także filmu "Menace ii society".
Obejrzyjcie sobie coś ze Skandynawii lub Wielkiej Brytanii np.trylogie "Pusher" ,a potem ten film i opiszcie wrażenia :)
http://youtu.be/X6m9B-xk3sk

ocenił(a) film na 6
killafornia

Jezeli uwazasz ze malo mocnych filmow widzialem to podaj mi mocniejsze od tych :
www.youtube.com/watch?v=yF_M6haDxAg&amp=&itct=CDgQpDAYASITCInRzJuAw8ECFYT4wgodgj sA4FIQZGlzdHVyYmluZyBtb3ZpZQ%3D%3D&amp=&client=mv-samsung-bada&amp=&hl=pl&amp=&g l=PL&app=desktop&persist_app=1



ocenił(a) film na 10
simon3333

Yyyy ty koleś tak serio, czy prowokujesz, bo jak serio to ci trochę współczuje, bo ewidentnie masz zaburzenia w percepcji wizualno słuchowej..

ocenił(a) film na 6
killafornia

Nie qrwa,na żarty :)

ocenił(a) film na 8
simon3333

Moment kiedy Tre wymachuje rękami z bezsilności i krzycząc że wszystkich ich zabije jest jednym z lepszych momentów w filmie według mnie.
Jest wrażliwym chłopakiem który popłakał się jak mu broń przyłożono do głowy. No i widać że stopniowo już nie wyrabiał psychicznie - co nie dziwota.
Albo gdy dziewczyna Tre odrabia lekcje i nagle jak nie drgnie przez dźwięk broni maszynowej rozlegający się na ulicy.
Scena w której strzelano do Ricka który już jak się później okazało dostał się na uczelnie.
Ojciec Tre i jego życiowa mądrość.
Film ma moim zdaniem klimacik.
Jeszcze jedna scena a mianowicie ta jak młodzi czarni zabrali piłke dzieciakom. No ale jeden z nich nie pozwolił żeby kurde dzieciarni piłke zajebać ;).
Dużo jest fajnych scen w tym filmie, nie koniecznie przykrych ale i wesołych i śmiesznych. :)
Pozdrawiam

simon3333

Aha - kiki_zjada_guziki to też ten sam osobnik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones