PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378193}

Chleb powszedni

Unser täglich Brot
7,4 408
ocen
7,4 10 1 408
Chleb powszedni
powrót do forum filmu Chleb powszedni

niby ciekawe ale nudne czasem, pokazywanie jak ktos je se kanapki to przesada albo jak na przerwie pali papierosa. Wiem ze to ludzie tam pracujacy i zarazem tez konsumuja(pewnie miało to podkreslic ze sami tworza jedzenie dla kogos jakies ale inne jedzenie ktos tworzy dla nich). Tak czy siak raz by starczył.

ocenił(a) film na 8
Klopsik1988

Dla mnie to jakby druga czesc "Smierc Czlowieka Pracy". Niby dluzyzny ale jednak to dokument a nie tylko fikcja. C'est la vie. Jak w zyciu. Nie ma FWD lub SKIP.

Klopsik1988

Film ogólnie bardzo interesujący (odkurzacz do wyciągania z basenu ryb i ta maszynka do patroszenia najbardziej mi się podobały :), ale te wstawki z kanapkami to zgadzam się, że są nie potrzebne. Okropnie nudne momenty filmu :|

ocenił(a) film na 7
revolver

To palenie papierosa i jedzenie drugiego śniadania moim zdaniem potęguje odbiór filmu. Dla tych ludzi ta praca jest chlebem powszednim- przez 3h np zabijają krowy a potem idą zjeść kanapkę i myślą o tym, że dodali za mało masła lub za grubo pokroili ogórka.
Te sceny są może przydługie ale mimo wszystko wpływają pozytywnie na film

wacol

Dokładnie,jw. To jest dopełnienie filmu,jak to,co jest istnym horrorem(zabijanie)nie robi najmniejszego wrażenia na ludziach którzy biorą w tym udział.

ocenił(a) film na 7
revolver

Dzięki temu prostemu zabiegowi, twórcy filmu postawili znak równości między producentami i konsumentami żywności i tym samym z jednej strony sugerują, że to my wszyscy tworzymy taki system produkcji (np. kupując w supermarketach jak najtańsze produkty itp.), a z drugiej obnażają nasze zobojętnienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones