PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633150}

Co jest grane, Davis?

Inside Llewyn Davis
6,7 26 367
ocen
6,7 10 1 26367
7,3 35
ocen krytyków
Co jest grane, Davis
powrót do forum filmu Co jest grane, Davis?

świetny

ocenił(a) film na 8

Film ma niesamowitą aurę. Główny bohater budzi troskę, jest uroczy, a zarazem hipnotyzujący. No i ta muzyka, ach!

ocenił(a) film na 6
joejgal92

Naprawdę uważasz, że jest uroczy? Dla mnie był przesadnie nerwowy, drażniący...a kiedy już się z tym oswoiłem okazał brak konsekwencji i się zmienił. Wiem, że jest postacią filmową, ale odniosłem wrażenie, że to koślawa karykatura. Nikt, nigdy mnie tak nie zmęczył w kinie.

dcd666

mnie główny bohater może nie zahipnotyzował, ale na pewno zainteresował. jego poszukiwania, miotanie się były mi dużo bliższe niż drugi głośny tytuł o zagubionych trzydziestolatkach - 'Frances Ha'. tam właśnie bohaterka mi działała na nerwy, wydała mi się przerysowana. tu było delikatniej, subtelniej. bardzo udany seans, a ścieżka dźwiękowa tworzy świetny klimat.

więcej, bez spojlerów => http://filmynakanapie.blogspot.com/2014/04/inside-llewyn-davis-2013.html

joejgal92

:) ciekawe co jest uroczego gościu, ktory zabija własne dzieci, sypia z cudzymi żonami, obraża ludzi - jak sam o sobie powiedział jest złym człowiekiem

dobro10

Ile tych dzieci zabił? Możesz się pomylić o setkę lub dwie, nie bądźmy nadmiernie skrupulatni.

ocenił(a) film na 8
zweistein

Bardzo ładna riposta...

ocenił(a) film na 10
joejgal92

Film wciąga od pierwszego wejrzenia ten klimat i muzyka. Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu. W Polsce go nie doceniają na zachodzie ma lepsze oceny na Rotten Tomatoes 94% na IMDB 7.5. Mam wrażenie że w Polsce ocenia go gimbaza

andrze_r

No ok, ale 10? Serio aż genialny?

joejgal92

Mnie się też bardzo, bardzo spodobał, ale odebrałem go również jako drwinę z muzyki folk. jakoś ci muzycy przewijąjcy się w filmie są wyjątkowo żałośni, a może my ludzie jesteśmy właśnie tacy ?

ocenił(a) film na 5
joejgal92

Czekałam aż dołączy do Mike'a, ale niestety tylko go pobili. Zwykły darmozjad.

joejgal92

"Inside Llewyn Davis" to jeden z tych filmów które mają mnie już od pierwszej sekundy. W ogóle moim zdaniem jest absolutnie fantastyczny - od pierwszej do ostatniej minuty. Największy atut tego filmu to bez wątpienia muzyka. A tak dokładniej - Oscar Isaac.Mam nadzieję że w przyszłości będzie miał więcej takich ról.

joejgal92

Niby neutralna postać, ale tak naprawdę CIAMAJDA na którą ciężko patrzeć. Nawet zwrócić komuś kota nie miał czasu, bo nie dał rady... Postać którą miota na prawo i lewo los - ale nie do końca, bo okazuje się, że sam niczego nie potrafi ogarnąć... bardzo realistyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones