PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633150}

Co jest grane, Davis?

Inside Llewyn Davis
6,7 26 366
ocen
6,7 10 1 26366
7,3 36
ocen krytyków
Co jest grane, Davis
powrót do forum filmu Co jest grane, Davis?

To chyba jakiś żart, zresztą mało śmieszny.

Film został wspaniale nakręcony, ma niesamowitą klimat, który pochłania widza już od pierwszych sekund od rozpoczęcia. Dialogi są naturalne i po prostu dobre. Mimo tego - film jest niesamowicie, ale to niesamowicie nudny. Gdyby nie to, że cała symbolika w filmie jest bardzo subtelna nazwałbym go pretensjonalnym.

Nie wiem czy moje odczucie po seansie spowodowane były nietrafionymi oczekiwaniami(oczekiwałem czarnej komedii) ale po prostu mi się nie podobał. Tylko świetne zdjęcia sprawiły, że dotrwałem do końca.

ocenił(a) film na 5
burujava

Miałem dokładnie takie same odczucia po seansie :)

ocenił(a) film na 6
dawid1015

Pokazuje jak rzeczywistość niszczy marzenia, a także poświęcenie, które ponosisz idąc za nimi. Jednak film ogląda się trudno, wieje nudą.
Dobra gra i zdjęcia próbują to ratować

ocenił(a) film na 3
burujava

Dołączam się, kiepski do bólu, dałem 3/10 i te 3 gwiazdki tylko ze względu na Carey Mulligan. Timberlake?? Matko, on już nie może być bardziej zniewieściały. Koszmar.

burujava

"Gdyby nie to, że cała symbolika w filmie jest bardzo subtelna nazwałbym go pretensjonalnym."
"(oczekiwałem czarnej komedii)"

http://31.media.tumblr.com/4a72d2f48b363a3e12953f37d7cc829b/tumblr_mryrztsqhs1qd eni6o1_500.gif

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones