PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432961}

Crows: Episode 0

Crows Zero
7,2 1 663
oceny
7,2 10 1 1663
Crows Zero
powrót do forum filmu Crows Zero

Kolejny współczesny obraz Miike, który nijak ma się do jego starszych filmów. Co prawda psioczyć, że coś nie jest takie jak było, jest dość łatwo, ale w tym wypadku nie widzę innego wyjścia. 'Crows Zero' ma ewidentnie komercyjny charakter, co w tym wypadku nie oznacza już nawet skondensowania typowych dla reżysera zagrywek. W miejsce skrajnej intensywności jaką cechowały się jego najlepsze filmy, dostajemy bowiem miałką, na siłę prześmiewczą, głupkowatą i bełkotliwą wersję 'Aoi haru' w wydaniu sensacyjno-komediowym.

ocenił(a) film na 7
eon_blue

Moim zdaniem przesadzasz, właśnie jestem po seansie dwójki,która ma się absolutnie nijak do pierwowzoru. U mnie Crows Zero 6/10 część druga 4/10.

TURSKI

Nigdy za Miike przesadnie nie szalałem - ot, kilka niezłych filmów w zalewie tandety. A gdy wypłynął na szerokie wody, jego tandeta straciła swoją anarchistyczną specyfikę. Mnie oglądanie bełkotu pokroju 'Crows Zero' przychodzi z wielkim trudem. :/

ocenił(a) film na 9
eon_blue

nie rozumiem cie..mowisz o tandecie jego poprzednich filmow a Crows ogladac niemogles? troche to dziwne. Serizawa i reszta byla przerysowana z mangi Crows a nie z 'Aoi haru' i tu nie ma co sie szukac faboly jakiejs glebokiej czy przeslanek, tu sie powinno delektowac akcja i relacjami miedzy czlonkami klanow ;)
Produkcja na 10/10 kontynuacja juz slabsza 7/10 ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones