PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432961}

Crows: Episode 0

Crows Zero
7,2 1 663
oceny
7,2 10 1 1663
Crows Zero
powrót do forum filmu Crows Zero

Dlaczego Serizawa przegrał na końcu, wg mnie ten film zdecydowanie ze tak powiem sprawiał wrażenie iż sympatia widza ma być razem z Serizawa a tu proszę, jednak Genji wygrywa...szkoda bo według mnie zepsuło to troszkę film w końcówce.

Również troszkę zaskakujące jest to ze Serizawa zrezygnował z bycia obok Tokio w szpitalu, to troszkę niezbyt w jego stylu.

Jeszcze nasuwa mi się tylko jedna myśl taka, ze Serizawa by to wygrał tylko zdecydował się przegrać bo wiedział ze Tokio ma coś tam wspólnego z Genji i tak chciał uhonorować jego życie? Nie wiem, wiem tylko tyle ze zabieram się za drugi film tej serii i oby Serizawa nadal działał sam i tym razem wyszedł z tej walki zwycięsko :)

Plus, jeszcze jest ta walka na sam koniec gdzie Genji walczył z Rindaman ?
I o ile dobrze pamiętam to Serizawa powiedział do Genjiego ze jeśli chce zawalczyć z nim to pierwsze musi pokonać właśnie Rindamana wiec teoretycznie Rindaman jest po stronie Serizawa i krótko mówiąc nie przegrali?

Mam nadzieje, ze troszkę odpowiedzi dostane w kolejnej serii :)

Chyba, ze ktoś chce to może ze śmiałością odpisać jeśli wie więcej bo ja właśnie zarzucam drugi odcinek wiec spoilerów się nie obawiać.

azkero

To nie Serizawa proponował pojedynek z Rindamanem, tylko Tokio. Wydaje mi się, że zrobił to specjalnie bo nie chciał żeby Genji walczył z Serizawą. Genji był dla niego jak brat, więc pewnie nie chciał żeby Serizawa go zmiażdżył.

azkero

Tak w ogóle to chyba prawdziwym królem Suzuran był ten Rindaman. Z nikim nie trzymał, żył tak jakby na uboczu, nie wmieszał się w żadne konflikty, nikt go nie pokonał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones