PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432961}

Crows: Episode 0

Crows Zero
7,2 1 663
oceny
7,2 10 1 1663
Crows Zero
powrót do forum filmu Crows Zero

Podobne filmy?

ocenił(a) film na 8

Znacie jakieś filmy o podobnej tematyce? Mordobicie, liceum, walka i te sprawy. Jestem zauroczona zarówno Crows Zero i Crows Zero 2 choć pierwsza część według mnie lepsza. Więcej się bili i było ciekawiej.

ocenił(a) film na 7
aneant89

Crows Explode
Oprócz tego chyba Drop jest podobne ale nie oglądałem. Z klimatów licealnych jest też Aoi Haru ale nie ma tam mordobicia.

ocenił(a) film na 8
Krzych0_

O Crows Explode wiem, ale tam są zupełnie nowe postacie, prawda? A oglądałeś tą część? I gdzie?

Ogólnie przepadam za azjatyckim kinem a szczególnie japońskim albo koreański bo te dwa języki bardzo wpadaj w ucho natomiast chiński jest dla mnie już wkurzający :) Ale zboczyłam z tematu! A dramy w podobnym klimacie? Niestety wciąż u nas większość dram jest niedostępna ze względu na małe zainteresowanie, ale jak już trzeba to po ang też można obejrzeć.

Trzeba brać się za poszukiwania! :)

aneant89

Minęło już sporo czasu od Twojego pytania ale jeżeli chodzi o dramy to może spróbujesz Gokusen i Yankee kun to megane chan? Wydaje mi się że są w podobnym klimacie.

aneant89

High&Low The Story of SWORD, serial i film
jeden z gangów to ta sama stylistyka co Crows Zero

ocenił(a) film na 9
aneant89

Podbijam jakby ktoś jeszcze szukał :D
My Boss my hero, Volcano High, Great Teacher Onizuka, Waruboro, Moorim School, He was cool, The legend of 7 cutter, Gangster High, Nobuta Wo Produce, Samurai High School, Don Quixote, Misaki Number One, Bad Boys J, Majisuka Gakuen, Dragon Zakura, Holyland, GTO, Yankee Bokou ni Kaeru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones