PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4765}
5,9 9 709
ocen
5,9 10 1 9709
Cyborg
powrót do forum filmu Cyborg

Bardzo fajny choć bardzo niskobudżetowy film z JVCD. Klimat i postapokaliptyczna wizja świata robią wrażenie. Fender-największy madafaka w filmie, koleś zły aż do szpiku kości (ostatnia walka rządzi a zwłaszcza moment gdy dostał z kopa drzwiami od samochodu:-)))) oraz walka w ruinach gdzie laska wywaliła typa do szybu windy- to fragmenty które najbardziej mi się podobały. Zaopatrzyłem sie w wersję na dvd z opisami i ciekawostkami. Jedną z nich jest to że karabinek Gibsona to w rzeczywistości broń używana w paintballu:-))

ocenił(a) film na 7
SebaSan1981

dla mnie to taka sama klasyka jak choćby Ucieczaka z Nowego Yorku, scenografia, stroje, muzyka, i przede wszystkim klimat! dzisiejsza młodzież tego kompletnie nie rozumie, fabuła filmu jest jak żywcem wycięta z jakiejś Mangi, tak samo JCVD :D ... Cyborg to posapokaliptyczny Cyberpunk w najlepszym wydaniu, oczywiście to kino klasy B, ale czy Mad Max albo Ucieczka nie były b - klasowcami? jak dla mnie, no obowiązkowa pozycja :) 8/10


pozdro, dla wszystkich którzy kieszonkowe przepuszczali w wypożyczalniach video :D ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones