PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4765}
5,9 9 716
ocen
5,9 10 1 9716
Cyborg
powrót do forum filmu Cyborg

ale teraz może wywoływać jedynie uśmiech politowania.. Najpierw człowiek sobie myśli co to za syf ale potem zaczyna się niezły ubaw( Odglosy ciosów wymiatają :D)

ocenił(a) film na 7
mordal

I tak przewyższa wiele nowszych filmów :)
Nie jest taki zły. Kiedyś takie filmy były popularne. Akurat na takich się wychowałem. Za 20 lat będą się śmiać z dzisiejszych filmów.

Czy ubaw? Film nie jest zły. Oglądając filmy z Honkgongu można mieć polewkę.

ocenił(a) film na 4
Kyxx

To co, że film ma 30 lat. Takie filmy z serii "Mad Max" są jeszcze starsze a trzymają poziom. Niestety na fali ich popularności na przełomie lat 80 i 90 powstało sporo post apokaliptycznych, kiczowatych obrazów. Jak "Stalowy świt" czy właśnie "Cyborg", nawet "Wysłannik przyszłości" z Kevinem Costnerem nie daje rady. W "Cyborgu" kicz aż bije po oczach. Film strasznie słaby, chyba dla fanów Van Damme'a.

denticulatus

Tylko że ''Cyborg'' jest na podstawie anime :)

Jednak zgodzę się że się zestarzał, cóż obecnie bliżej mu do właśnie słabego "Stalowego świtu''.

ocenił(a) film na 4
buterfly

Ale przecież masa filmów jest na podstawie czegoś tam, no chyba że z anime można traktować z jakimś pobłażaniem. Tak czy siak film nie porywa

denticulatus

Tym bardziej szkoda że powstał taki słabiutki film, bo uważam anime jest świetne :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kotbury

Mądrości chama tak to niestety jest, gdy się nie ma nic się do powiedzenia w sprawie tematu, a próbuje się zaistnieć w internecie.

denticulatus

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 9
mordal

Klasyk i odwazny klimat nie jak gowniany amazing spider-man

ocenił(a) film na 2
mordal

Właśnie to coś obejrzałem. Wstyd mi za samego siebie xD

Shedao_Shai

madrosci gimbusa, czyli dyrdymały pustej pały.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
kotbury

lol jakis gornik dokopał sie do opinii sprzed 12 lat :O. Mineło szmat czasu ale Cyborg jak był szmatławcem to nadal nim jest XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones