PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=280353}

Człowiek na krawędzi

Man on a Ledge
6,8 71 tys. ocen
6,8 10 1 70535
5,6 10 krytyków
Człowiek na krawędzi
powrót do forum filmu Człowiek na krawędzi
ocenił(a) film na 6
Apostatha

Człowiek walczący o upamiętnienie ofiar zamachu w Smoleńsku. Rzeczywiście można go brać jako fanatyka, albo oszołoma po reportażach w tv, ale że nauczyłem się nie wierzyć mediom głównego nurtu i nie chcę go oceniać. Poza tym to jeden na tysiąc wierzących. Odpowiedź z ulicą słaba. To samo mogę Tobie napisać. Ludzie nie wierzący to ludzie nienawiści. Wyjdź na ulicę, zobacz jaka nienawiść bije od ateistów. Taka sama gadka nie podparta argumentami. Nawet mogę Ci wskazać jednego fanatyka antykatolickiego - Janusza co Pali Koty. Też oszołom, tylko przez jego pryzmat nie możns chyba oceniać wszystkich ateistów?

ocenił(a) film na 3
lkz

"ale że nauczyłem się nie wierzyć mediom głównego nurtu" ale co chwalisz się czy żalisz? To czyni Cię kimś lepszym i mądrzejszym zapewne... Ciekawi mnie tylko czy sam doszedłeś do takich wniosków czy może zobaczyłeś gdzieś slogan typu "media kłamią" i zacząłeś się wtedy nad tym zastanawiać.
"Odpowiedź z ulicą słaba" - to była ironia jakbyś nie zauważył.
Kolejnego zdania nie skomentuję.
Z Palikotem to żeś pojechał. Nawet mi się nie chce tego komentować, bo to forum filmowe a nie polityczne i szkoda mi klawiatury. Zdrowia życzę! :)

ocenił(a) film na 6
Apostatha

"ale co chwalisz się czy żalisz? To czyni Cię kimś lepszym i mądrzejszym zapewne."
- Chwalę. Ano, dokładnie tak jak mówisz. Czuje się lepszym człowiekiem po tym, z szerszymi horyzontami i z różną perspektywą.
"Ciekawi mnie tylko czy sam doszedłeś do takich wniosków czy może zobaczyłeś gdzieś slogan typu "media kłamią" i zacząłeś się wtedy nad tym zastanawiać."
- Sam tego doświadczyłem. Gdy widzi się coś na żywo, a później w tv, można samemu wyciągnąć wnioski.
"Kolejnego zdania nie skomentuję.
Z Palikotem to żeś pojechał. Nawet mi się nie chce tego komentować, bo to forum filmowe a nie polityczne i szkoda mi klawiatury. "
- Smuci mnie, że wyczerpałaś/eś swoje argumenty. Zwłaszcza, że nie była to najdłuższa dyskusja, no ale do tego też trzeba mieć wiedzę jakąś.
"Zdrowia życzę!"
- Dziękuje. Na szczęście wszystko w porządku. Ja w zamian pomodlę się za Twoją duszę. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
lkz

Szatan z Tobą!

ocenił(a) film na 6
lkz

przepraszam że się w trące do dyskusji ale gdzie ty sie dopatrzyłeś tych antyreligijnych wątków chyba że nie chodzi nam o ten sam film . byłbym wdzięczny gdybyś mi to wyjaśnił.

ocenił(a) film na 6
lkz

przepraszam najmocniej, wszystkich z którymi toczyłem dyskusję tutaj, ale po prostu pomyliłem filmy :/

chodziło mi o ten film o podobnym tytule
http://www.filmweb.pl/film/Ledge%2C+The-2011-562677

jeszcze raz przepraszam i przyznaje się do błędu

ocenił(a) film na 6
lkz

grunt to umieć przyznać się do błędu ;)
ale swoją drogą ciekawa dyskusja się wywiązała! śledziłem ją od początku i zaskoczyła mnie swoim finałem jak naprawdę dobry thriller! :)
pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
lkz

Chłopie, jaki ty film oglądałeś? Bo na pewno nie ten.

ocenił(a) film na 8
lkz

Kocham tego typu komentarze pod filmami:
"film beznadziejny, 0/10"
"dobry film, 7/10"
"wole oglądać ścianę niż film, 0/10"
Polacy, czy wy naprawdę nie potraficie napisać bardziej rozbudowanej opinii? Ahh zapomnialem, wszyscy pewnie po liceach, zawodówkach więc się nie dziwie.

ocenił(a) film na 7
lkz

W tym filmie "Man on a ledge (2012)" nie ma ani słowa o religii, więc ktoś coś bardzo pomylił.. ..Chyba że jest to celowe "badanie opinii publicznej" na temat religijności.

ocenił(a) film na 6
tomek3223

Napisałem już wyżej, jednak mój komentarz mógł zniknąć w tłumie. A więc powtórze się jeszcze raz. Przepraszam wszystkich, ale pomyliłem filmy i pisałem o The Ledge.