PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107049}

Człowiek w ogniu

Man on Fire
7,9 191 867
ocen
7,9 10 1 191867
7,0 21
ocen krytyków
Człowiek w ogniu
powrót do forum filmu Człowiek w ogniu

W tym filmie nie podobało mi się nic.
Wizualnie drażniący. Sposób realizacji rodem z klipów muzycznych. Nie lubię tego, zdecydowanie wolę może oldskulową, ale zwyczajną narrację z dobrymi zdjęciami np. "No country for old men".
Fabularnie też drażnił. Hollywoodzką sztampą, banalną ckliwością i niemiłosiernymi dłużyznami.

ocenił(a) film na 4
wsss

zgadzam się w pełni szczególnie z określeniem "drażniącym wizualnie". Film przeciętny jak dla nie 5/10.

ocenił(a) film na 6
jeremystery

cóż mamy tu schemat który widzieliśmy 2000 razy ;)

ocenił(a) film na 7
jeremystery

film nic specjalnego, ogólnie o dupie marynie jak jej było na imię. Wyśmienita jest jednak gra aktorska Denzela Washingtona

ocenił(a) film na 10
wsss

''Wizualnie drażniący'' - Wizualizacja... Miala odwzorowac psychike głownego bohatera. Dlatego masz takie klatkowanie i bardzo nie typowy sposob pzrechodzenia miedzy scenami itp.

Co do muzyki to jest tutaj dosc genialna bym powiedzial.. Ale coz..

Jezeli wolisz cos bardziej oldschool to.. no coz , kwestia gustu totalnie.

Fabuła jest dość zawiła jednak :o I nieprzewidywalna , przynajmniej dla 99% osób :)
Alez jestes talentem ze jest banalna i ckliwa :) To jest troszke wyciskacz łez twardzielu wiec moze powinienes sie odciąć od dramatów.

ocenił(a) film na 10
szymekhaha

Zgadzam sie z Toba, niec zmieni gatunek kolega:)

dla mnie film jest swietny 10/10:)

pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Uil_Smit

Najgorszy film akcji jaki oglądałem stracony czas 140 minut. W tym filmie nic się nie działo. Nie polecam tego filmu. 2/10

ocenił(a) film na 8
Sylar_Heroes

Może dlatego, ze nie był to film akcji tylko dramat z elementami. Albo nawet Dramat sensacyjno obyczajowy.

I tyle.

Pozdr.

ocenił(a) film na 10
Sylar_Heroes

to co polecasz mistrzu??

ocenił(a) film na 7
Sylar_Heroes

Dzięki za ostrzeżenie! Będe się trzymał z daleka!

ocenił(a) film na 8
Sylar_Heroes

no tak zapewnie filmy z seagalem są o wiele ciekawsze i wele wiecej sie dzieje nieprawdaż :)))

ocenił(a) film na 1
Sylar_Heroes

dlatego ja 100 za oszczędziłem i po 40 usnąłem...

użytkownik usunięty
wsss

Jak to dobrze, że ludzie są tak różni. Dla mnie "no country..." jest totalnym gniotem, który oglądałem z trudem i znojem. ;) Natomiast sposób realizacji tego filmu i wszystko co wytknąłeś jako jego wady - dla mnie były zaletami. :)

ocenił(a) film na 10

wsss...chu.. sie znasz i tyle

ocenił(a) film na 10

dla mnie osobiscie film jest genialny i ma u mnie 10/10, muzyka powala, historia tez jest bardzo dobra, inaczej nakrecony i zaluje troche ze nie ma wiecej filmow jak ten, a to co przeczytalem tutaj jest dla mnie troche nie zrozumiale...(nie wszystkie posty oczywiscie ;p)

ocenił(a) film na 10
dr_ex_filmweb

ja byłam w kompletnym szoku już wtedy, gdy go oglądałam, a potem bardzo długo nie mogłam dojść do siebie...
jestem nim zachwycona, oszołomiona rewelacyjnym - według mnie - scenariuszem i grą głównych bohaterów... brutalne sceny pozostają w pamięci na długo... zakończenie - zdruzgotało mnie do imentu...

bruce1940

soundtrack z tego filmu przypomina mi trochę muzyczkę z Gladiatora, film ogólnie bardzo mi się podobał

ocenił(a) film na 10
daniel_bednarczyk

masz rację! bardzo trafne spostrzeżenie!

wsss

za bardzo hollywoodzko i ckliwie.....denzel jak zwykle dobry

ocenił(a) film na 7
oasisman

Całkiem dobry. Troche akcji troche dramatu. Denzel jak zwykle dobry, Dakota jak zwykle słodka. tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones