PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107049}

Człowiek w ogniu

Man on Fire
7,9 191 919
ocen
7,9 10 1 191919
7,0 21
ocen krytyków
Człowiek w ogniu
powrót do forum filmu Człowiek w ogniu

22:15 - Polsat

ocenił(a) film na 10

Już za 5 minut "Człowiek w ogniu", mimo, że widziałem film już 2 a może nawet 3 razy, będę go oglądał po raz kolejny, bo warto. Jest to dla mnie jeden z lepszych filmów, z dobrze rozbudowanym wątkiem i wzruszającym Creasy'm, w którym dokonuje się pod wpływem małej dziewczynki przemiana i życie zrezygnowanego bohatera na nowo nabiera sensu.
Pozdrawiam i życzę miłego seansu tym, którzy będą oglądali ten świetny film po raz kolejny lub pierwszy :) + te świetne cytaty.

Właśnie się zaczyna.

Earher

Ja dzisiaj po raz pierwszy będę oglądać ten film :)

ocenił(a) film na 10
Pamela16

I jak tam wrażenia wszystkich, którzy oglądali film po raz pierwszy?

Earher

Bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 9
Earher

Pospieszyli się o 5 minut!!! To jest chamstwo! Jak ktoś chciał to nagrać, to nagrał bez początku. No chyba, że nagrywał wcześniej również SALT :)

ocenił(a) film na 10
Earher

"Jest jak niedźwiedź, wielki smutny miś" - pierwszy z ulubionych cytatów.

Earher

I ja 1 raz oglądam. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Earher

ehh... szkoda tego Tony'ego Scotta

ocenił(a) film na 10
Earher

jest to jeden z moich ulubionych filmów ;) jest po prostu świetny, wzruszający i piękny... oglądałam go hym nawet nie potrafię sobie przypomnieć ile razy ale baaardzo polecam

Earher

Musiałem zmienić ocenę z 9 na 10 bo film jest Mega!

ocenił(a) film na 10
Earher

Oj, film wart porannego niedospania. W obsadzie same jokery. To trzeba zobaczyć jeszcze raz. Killer z medalikiem, dobro i zło- ładunek emocjonalny tego filmu był jak bomba w czopku. Hłe hłe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones