PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107049}

Człowiek w ogniu

Man on Fire
7,9 191 919
ocen
7,9 10 1 191919
7,0 21
ocen krytyków
Człowiek w ogniu
powrót do forum filmu Człowiek w ogniu

Tony scott i Denzel Washinkton stworzyli cos wspanialego dla mnie ten film jest perfekcyjny
muzyka napiecie akcja i elektryzujacy denzel fenomenalny film a muzyka zaczerpnieta z gladiatora
tylko troche inaczej zrobiona. chcialbym jeszcze kiedys zobaczyc podobny film o takiej samej
klasie

to co piszesz jest niesamowite ,ponieważ ja osobiście za każdym razem płaczę na tym filmie bo ogładałem go kilka razy io muszę przyznać a nawet wyjść po za szereg iż to chyba w moich oczach najlepszy film jaki obejrzałem bo jaki inny film powoduje takie relacje i tak uwraźliwia człowieka,bardzo smutny film ale jednocześnie właśnie o to chodzi w tym filmie i cierpienie czyli sens naszego istnienia

użytkownik usunięty
animal448

Kazdy z kim gadalem o tym filmie stwierdzil ze jest on wybitny dla mnie pierwsza trojka ewer

ocenił(a) film na 10

Tyle tylko że przez pieprzonych gimbusów może wypaśc z pierwszej setki rankingu, a wyżej już są takie ckliwe bajeczki jak "Siedem dusz"

użytkownik usunięty
Faser_2

Tak to prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones