PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107049}

Człowiek w ogniu

Man on Fire
7,9 191 754
oceny
7,9 10 1 191754
7,0 21
ocen krytyków
Człowiek w ogniu
powrót do forum filmu Człowiek w ogniu

Bez kitu forma tego filmu jest wręcz odpychająca, trąci tanim efekciarstwem mającym przyciągnąć przed ekrany rozmóżdżonych gimbusów. Cała masa niepotrzebnych efektów, ale plebs kupi wszystko.

Szkoda czasu na takie gówienko

Ouzo

aha

ocenił(a) film na 8
Ouzo

przecież to film sensacyjny to musi być dużo efektów specjalnych i akcji jak ci nie pasują takie filmy to ich po prostu nie oglądaj a zabierz się za coś spokojniejszego np. film o facecie w łódce

ocenił(a) film na 4
drwal_3

tu nie chodzi o efekty specjalne, bo te oczywiście że wskazane ale o sam montaż. Mnie osobiście męczą filmy gdzie kadry przeskakują kilka razy na sekundę, zwłaszcza gdy nic się nie dzieje, tylko bohater myśli. Sama fabuła może być, gra aktorska średnia, ale niech będzie że ok.. ale montaż był fatalny. Takie moje zdanie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Gerw

Zazwyczaj też nie lubie takiego szybkiego kadrowania i rozbieganej kamery, ale akurat do tego filmu znakomicie to pasowało.
Bardzo dobry film. Nie mam żadnych zastrzeżeń

Gerw

Same przeskakujące kadry nawet nie są takie uciążliwe.

Ale to co zrobili w tym filmie z montażem to jakieś nieporozumienie! Obraz zmieniający proporcje, a to wydłużone twarze, a to oddalone (zmiany w ciągu 1 sekundy!) a to zmiana kolorów na jakieś jaskrawe gówno, a to jakieś błyski, no co to ma być? Prawie jak wizja jakiegoś narkomana na haju, który przelał swoje omamy na ekran! Tego się nie da oglądać! Ale plebs łyknie każde gówno z dobrą obsadą

Dodaje to klimatu? Jakiegoś chvjowego chyba.

Człowiek w jaskrawym ogniu - taki powinien miec tytul.

ocenił(a) film na 9
Ouzo

to taki styl montazu. Nie byl on fatalny, wyszedl tak jak mial wyjsc i znakomicie pasuje do tego filmu.

damian_filmweb

Zdaje sobie sprawe ze to mialo byc zamierzone, ale nie wszystko co musi byc zaplanowane jest dobre. Tu montaz wyszedl po prostu zle przez co film oglada sie fatalnie.

ocenił(a) film na 9
Ouzo

nie, nie wyszedl zle. to twoja opinia.

damian_filmweb

To chyba oczywiste, że każdy ma subiektywne zdanie oceniając filmy.

Możemy tak się przekomarzać w nieskończoność.

Ouzo

słaby troll, a skuteczny. sztuka trollingu upada

doorshlaq

Moja opinia o tym filmidle jest szczera i brak w niej jakiegokolwiek trollingu.

Takze przykro mi, ale jebnales jak lysy warkoczem o kant kuli.

Ouzo

aha

jeśli zatem napisałeś "plebs łyknie każde gówno z dobrą obsadą" całkiem serio, to nie jesteś trollem, tylko idiotą :(

doorshlaq

Jeśli pewna grupa lubi oglądać gówniane filmy i jeszcze się z tego cieszy to zasługuje na miano plebsu min. pani poniżej próbująca (chyba) trollować w stylu gimnazjalnym :)

durszlaczku, nie obrażaj się :(

Ouzo

ja tylko uświadamiam ci, że coś, co uważasz za gówniane, nie musi być gówniane :(

doorshlaq

No racja, zresztą ja wychodzę z założenia, że większość poglądów jest czysto subiektywna.

pozdro

ocenił(a) film na 9
Ouzo

jak chcesz mieć dobry obraz to kup DVD a nie gówniane ripy z neta ściągasz. Film wg mnie bardzo dobry i wciągający. Troche akcji troche emocji. Może i w wielu filmach już były podobne historię ale wszystko zalezy jak je się opowiada. Uważam, że film naprawdę warty polecenia, a rola Denzela Washingtona jedna z najlepszych o ile nie najlepsza jak dotych czas.

strom1

Ehhh... nie chodzi o jakość kopii, a o styl montażu. W tym filmie jest wybitnie wymęczający oczy i nastawiony na efekciarstwo. Odbiera to jakąkolwiek frajdę oglądania nawet jeśli reszta była OK.

pozdro

drwal_3

Nie zrozumiałeś.

ocenił(a) film na 9
Ouzo

Ciekawe, jaką ty masz formę, z czego sie składasz i jakie masz proporcje, na ile jesteś interesujący czy może w cale. Zastanów sie lepiej nasd sobą i czy to ty nie odpychasz od siebie otoczenia. O co ci chodzi??? Co tanie efekciarstwo, gdzie ??? Tanie efekciarstwo to możesz zobaczyc w serialach i na ulicach, gdzie z pustą dumą kroczą w tandetnych ubiorach głupiutkie laski i metroseksualni antymężczyzni. Gdzie ty masz oczy, a gdzie mózg ??? Jakis ty żałosny.
No i jeszcze jedno, napisz jakie to lubisz filmy z drogim efekciarstwem dla mózgowców ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Ouzo

A ty do zamiatania miejskich uliczek, przynajmniej będzie z ciebie jakis pożytek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
1vinga

LOL :D

gimbus alert! :)

ocenił(a) film na 9
Ouzo

Uczelnia wyższa, "nie dorastasz do pięt".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ouzo

stado gimbusów juz zdazylo do "administracji".

pewnie glosowali na PO skoro lubia wszelka cenzure

Ouzo

Wtedy głosowaliby na PiS przecież, nielogicznie piszesz :(

1vinga

kup sobie słownik, nie jest drogi

ocenił(a) film na 9
doorshlaq

Zależy jaki słownik ... A pomijając koszty słownika, nie wiem do czego "pijesz", do czego potrzebny mi ten niby komentarz ... możesz cos więcej napiszesz, wyjaśnisz ??? Naprawdę kompletnie nie wiem, czy to pomyłka ???

1vinga

Piję do nadmiaru błędów ortograficznych i interpunkcyjnych w twoim poście. Nie poradzę nic na to, że jestem przeczulony na tym punkcie.

ocenił(a) film na 6
1vinga

Wszystko byłoby pięknie gdyby był to typowy film akcji, a nie film - aspirujący do jakiegoś misz maszu gatunkowego. Wizja kamerzysty drażni na każdym kroku !

Ouzo

Racja, te efekty pozbawiły film klimatu. Gdyby nie to oceniłbym wyżej, bo cała reszta jest naprawdę świetna. 7-/10

adeck92

Dla mnie właśnie bez tego nie byłoby klimatu i najwyżej 7/10, w porywach 8/10.

ocenił(a) film na 10
Ouzo

Pan Szlachta dawno nie lał, dlatego...

ProTass

Swoje sługi zawsze leję.

ocenił(a) film na 9
Ouzo

rzecz w tym, że montaż, gra aktorska i piękna muzyka to najsilniejsze punkty tego filmu.. , ale jak kto woli :)

Vangelis7

Tylko montaż mnie odrzuca. Skutecznie niestety.

ocenił(a) film na 9
Ouzo

rozumiem Cię, każdy ma prawo do wygłaszania swoich racji i szanuję to :)

ocenił(a) film na 9
Vangelis7

a ja takich nie szanuję. ponad 67 tys. użytkowników, którzy ocenili ten film na średnią 8.0 określił jako "plebs". osobiście gardzę takimi ludzikami

ocenił(a) film na 9
bocianju87

Też nie wiem co tu jest do szanowania

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
schiz

schiz nie wypowiadaj się.Po twoich ocenach, szczególnie zaznaczonych jako ulubione sądzę że do normalnych chyba nie należysz. I jeszcze ten twój jakże błyskotliwy, zaznaczający twoją wielką anty-świadomość życia tekst. Gratuluję i powodzenia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

no teraz to koleś z tym chamstwem już przesadziłeś. Skończyła się zabawa i naprawdę się postaram żeby ci te konto zablokowali
żegnam ozięble

camelot1

schiz to idiota. Wszyscy o tym wiedzą. Niech każdy pisze do admina żeby mu konto zablokowali. Może wtedy będzie tu normalnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones