PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107049}

Człowiek w ogniu

Man on Fire
7,9 191 873
oceny
7,9 10 1 191873
7,0 21
ocen krytyków
Człowiek w ogniu
powrót do forum filmu Człowiek w ogniu

Moim zdaniem sceny z Creasy'm i Pitą bardzo fajnie się ogląda.
Niestety od momentu kiedy Creasy wstępuje na ścieżkę zemsty film staje się przewidywalny
i nudny, a zdjęcia i montaż niestety po prostu grają na nerwach :|

ocenił(a) film na 8
Anoobis

ja bym powiedział że równia pochyła zaczyna sie po tym jak akcja z okupem nie wypaliła i Pita... no wiadomo (nie chce spojlerować :D). Mimo wszystko bardzo lubie ten film, szkoda tylko że tak mało Rourke'a jest...

ocenił(a) film na 8
dansol20

Zgadzam się

ocenił(a) film na 6
Anoobis

Strasznie jestem rozczarowany. Właśnie po całkiem niezłej pierwszej połowie zaczyna wiać nudą. Tak jakby nagle zmienili scenarzystę. Szkoda.

ocenił(a) film na 7
Anoobis

Moim zdaniem pierwsza część jest bardzo przewidywalna, że aż się powstrzymam jak bardzo, z kolei druga (i tu się zgodzę) standardowy amerykański gniot - z C4 w tyłku i detonatorem w zegarku jako wisienką na torcie wielkiej "kupy."

ocenił(a) film na 7
Usuan

ja własnie obejrzałem ten film i powiem wam, że mimo waszych opinii dobrze go oceniam. Prawda, że przewidywalny ale cały pomysł nie aż tak banalny. 8-9/10 w porownaniu z innymi filmami to chyba sprawiedliwa ocena...

ocenił(a) film na 8
Tanath3

Dokładnie

ocenił(a) film na 8
Anoobis

zgadzam się 100 proc. sceny z Pitą oglądałam z uśmiechem na twarzy. i mnie też denerwowały te migoczące zdjęcia i światła

ocenił(a) film na 8
Anoobis

Wiesz, filmy o zemście w pewnym momencie muszą wejść na taką samą "ścieżkę" fabuły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones