PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107049}

Człowiek w ogniu

Man on Fire
7,9 191 867
ocen
7,9 10 1 191867
7,0 21
ocen krytyków
Człowiek w ogniu
powrót do forum filmu Człowiek w ogniu

film debi..lny jak chodziłem do gimnazjum to cos takiego szpanerskiego mi sie podobał!!! ale wyrosłem z głupawego wieku!!!

film porażka irytująco debilnie kręcone sceny
murzyn stwarza postać supermena żenujące!!! po trzykrotnym obejrzeniu daje nie więcej jak 4/10

ocenił(a) film na 10
sayanx

własnie sposób kręcenia scen jest nietuzinkowy i świetny, muzyka powala i Denzel udowadnia jakim jest świetnym aktorem. a skoro jest taki debilny to czemu oglądałeś go 3 razy?

ocenił(a) film na 1
gregory_gg

bo oglądałem do w kinie i zrobił na mnie wrażeni potem w tv i jeszcze raz w tv im więcej razy go widziałem tym bardziej ten film stawał się irytujący..

ocenił(a) film na 9
sayanx

U mnie na odwrót.

ocenił(a) film na 8
sayanx

"ale wyrosłem z głupawego wieku!!!"
Zupełnie tego nie widać... ogarnij się... dzieciaczku. ;o)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
sayanx

Dzidziusiu, wytrzyj sobie ubranko, bo cały się zaplułeś...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sayanx

Wy się dobrze czujecie... tylko zaśmiecacie forum takimi pogawędkami... Jak macie taka ochotę ze soba porozmawiac to piszcie PW a nie pokazujecie wszystkim poziom waszej inteligencji.... Sayanx jezeli uwazasz ze ten film jest dla psycholi to chyba musisz sie udac do lekarza.... I radze ci zebys sie leczył na nogi bo na głowe juz za poźno....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
sayanx

Tarantino chwali a ty krytykujesz OMG

ocenił(a) film na 9
sayanx

Debilny i irytujący a 3 razy oglądałeś? W kinie jednak zrobił na tobie wrażenie... Zastanów się o co ci chodzi...

ocenił(a) film na 9
sayanx

Marna prowokacja, wyrośnij ze skupiania na sobie uwagi bo robisz z siebie idiote, a moze nim po prostu jestes :)

ocenił(a) film na 9
sayanx

Debilny z pewnoscia jest autor tego wpisu

ocenił(a) film na 10
HRA

Dokladnie

ocenił(a) film na 10
sayanx

Prosze kogos aby zamknął ten temat ! ;( Jak mozna tak krytykowac ten film zwlaszcza w ten sposob jaki zrobil to autor tego postu;(

ocenił(a) film na 7
sayanx

sayanx- Dlaczego uważasz, że Murzyn nie może być bohaterem???
Czy Ty uważasz się za kogoś lepszego bo masz jasny kolor skóry?

Szkoda mi Cię. Jesteś ubogi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
sayanx

A Avatar o 10 poleciało.
Co za dziecko.

ocenił(a) film na 3
sayanx

Hmm przykro mi, ale muszę się z jedną kwestią zgodzić - szkoda czasu na takie coś! Strasznie się wynudziłem, muzyka skądinąd dobra, ale kompletnie nie pasująca do filmu, a co mnie najbardziej w tym filmie boli, to pomimo że temat filmu jest przykry, i powinienem całym sercem być z Denzelem, to w ogóle nie czułem sympatii do bohatera, zero emocji, nic :(
Słabiutki, a ja pytam, czemu ten film jest w Top 100?!

ocenił(a) film na 9
pnkkworker

Ty nie pytaj tylko zacznij samodzielnie myslec

ocenił(a) film na 3
HRA

Przynajmniej nie jestem prostakiem :D

ocenił(a) film na 9
pnkkworker

Napewno nim nie jesteś? przemyśl, zastanów się nad sobą ... No cóż, skoro człowiek zagubiony, pełen smutku, który stracił sens życia, któremu przyjaciel pomaga żeby coś z tym zrobić, może czymś sie zająć ... Nadarzyła się okazja i sie zajął i to jak najbardziej. Zauważ, dziewczynka w tym pięknym pałacu również była samotna, i w zasadzie to było jak przeznaczenie, oni się zaprzyjaźnili, ona go pokochała sercem dziecka, to z nim spędzała wiele chwil nawet te związane z odrabianiem lekcji chociaż nie do tego był zatrudniony. Rodzice byli o wiele, wiele dalej od dziecka, niestety!- nie wspominając już ojca, którego trudno nazwać ojcem. Ta maleńka wniosła w jego życie radość i nawzajem, bo to dziecko od razu wyczuło, że to dobry człowiek i że to będzie jej przyjaciel. Smutno, że to tak krótko trwało. Serce bohatera było dobre, on cieszył z drobiazgów co dla niektórych nie znaczą nic. Te prezenciki typu zerwany kwiatek, miś z medalikiem. Początkowy dystans pomiędzy relacją pracownik a podopieczna zniknął jak iskra. Te ich rozmowy, nauka pływania, następnie niestety te dramatyczne chwile … Człowieku(?), właśnie to wszystko sprawiło, że bohater to bardzo dobry człowiek dręczony zmorami z przeszłości. Gdzie ty masz serce i uczucia, jak Ty chcesz dalej żyć ??? Dla mnie człowiek bez serca to nie człowiek tylko bezużyteczna maszyna, która wykonuje jak robot to co trzeba zrobić. Przykro to czytać co myślisz i szkoda, że nie wyniosłeś z filmu tego co najbardziej wartościowe. Ja przymknęłam oczy na hollywoodzkie wstawki, one były na odczep, po prostu mało istotne w całości.

ocenił(a) film na 3
1vinga

Chyba oglądaliśmy dwa różne filmy, ale ja już dyskutować nie będę z kimś, kto mnie prostakiem nazywa, a następnie pieprzy coś o robieniu jak robot. Życzę powodzenia :)

ocenił(a) film na 9
pnkkworker

Acha, równi i równiejsi, Ty możesz wyzywać od prostaków (taką masz krótką pamięć?) ale jak już Ciebie dotyczy sprawa to wielce urażony. Rzeczywiście potwierdzam tezę, nie pomyliłam się, bo czasem kogoś można źle ocenić i żałować słów ale w tym przypadku absolutnie.

ocenił(a) film na 3
1vinga

Czas naprawdę się przewietrzyć :)))) Z Twoich tez wynika, że każdy film, w którym człowiek zagubiony, który stracił sens życia i próbuje czymś się zająć, jest dobry... Gratuluję! Powinnaś zostać politykiem, lałabyś wodę jak mało który!

ocenił(a) film na 9
pnkkworker

Ja się tam mogę przewietrzyć, to bardzo dotleniające, zwłaszcza gdy sprzyjająca aura ... Ja skorzystam, ale niestety tobie przewietrzenie nic nie pomoże, bo masz ograniczone horyzonty myślowo - spostrzegawcze. Skoro nie potrafisz zrozumieć złożonych jak dla ciebie zdań to ci uproszczę. Ty zrozumiałeś niewiele, że człowiek samotny, zagubiony to od razu dobry człowiek i raczej to sam sobie złożyłeś gratulacje. Otóż MIERNOTO NAD MIERNOTAMI !!! nie, nie twierdzę tak, że człowiek jesteś dobry bo się w życiu zagubił, że wlecze się za nim gorzka przeszłość. Ja w przeciwieństwie do ciebie obserwowałam bohatera, słuchałam go, byłam z nim - oczywiście na tyle na ile to było możliwe (gdyby to było dla ciebie za trudne do pojęcia, to już ci tłumaczę: dzielił nas ekran). I dopiero wówczas wiadome było, kim jest bohater, że jest to dobry człowiek. Niestety dla ciebie było zero emocji (jak chlapnąłeś powyżej), więc co tu wogóle z toba dyskutować? - czy jest sens rozmowy ze ścianą? Mam wrażenie, że włazisz nie potrzebnie na ten portal, bo wysławiasz się byle jak, nie myślisz a się wtrącasz. Nawet do polityki nie masz szans. Weź zajmij się np. koszeniem trawnika, przynajmniej będzie estetyczny pożytek.

ocenił(a) film na 3
1vinga

Szalenie mnie rozbawiasz ;) dzięki!

ocenił(a) film na 6
pnkkworker

odpusc....polemika z glupcem tylko go niepotrzebnie nobilituje
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
hermother

A jednak jesteś prostak. Poniżej cie przeprosiłam, bo pomyślalam, może jednak dać szansę niż przekreślać ... ale twója wypowiedź potwierdziła przeczucie. Ponadto lepsza polemika z głupcem niż z prostakiem, bo głupiec ma wyobaźnię... czego tobie brak.

ocenił(a) film na 6
1vinga

my rozmawialiśmy o filmie to Ty zaczęłaś obrażać wszystkich którym się nie podobał
a myśleć możesz o mnie jak chcesz

ocenił(a) film na 6
pnkkworker

a dlaczego niby miales byc calym sercem z bohaterem ? ten film sztucznie wzbudza emocje montazem(bardzo dobrym skadinad) Glowny bohater to facet po przejsciach (ogromny minus za to ze tak naprawde nie wiemy jakich,jakies tam mgliste cos) zabojca i alkoholik , nie wiadomo co nim powoduje i tak chce sie zabic wiec jego upor w zabiciu wszystkich po kolei jest wytlumaczalny. Denzel w tej roli jakis taki jednowymiarowy jak Bogus Linda....te kiczowate sceny z pamietnikiem potem rozmowa z mama dziewczynki i deklaracja ze ich zabije... mnie to w ogole nie wzielo
dlatego mysle ze to przecietny film
jedna gwiazdka wiecej za Walkena i ladne swiatlo w scenach z nim

ocenił(a) film na 9
hermother

Jesteś taki sam prostak i pustak jak twój „przedmówca” do którego słów nawiązałaś(eś) … Strasznie spłyciłeś określenia do człowieka po bolesnych przejściach wyniesionych ze służby wojskowej . Pijak, może od razu żul z „pod budki”, który całymi dniami żłopie i nie wie co się dookoła dzieje. Na kiczowate sceny należało przymknąć oko i przyjrzeć się ważnym sprawom, pełnym wartości. Żeby już nie powtarzać do ślepych i głuchych to patrz wyżej lub: „No cóż, skoro człowiek zagubiony, pełen smutku, który stracił sens życia, któremu przyjaciel pomaga żeby coś z tym zrobić, może czymś sie zająć ... Nadarzyła się okazja i sie zajął i to jak najbardziej. Zauważ, dziewczynka w tym pięknym pałacu również była samotna, i w zasadzie to było jak przeznaczenie, oni się zaprzyjaźnili, ona go pokochała sercem dziecka, to z nim spędzała wiele chwil nawet te związane z odrabianiem lekcji chociaż nie do tego był zatrudniony. Rodzice byli o wiele, wiele dalej od dziecka, niestety!- nie wspominając już ojca, którego trudno nazwać ojcem. Ta maleńka wniosła w jego życie radość i nawzajem, bo to dziecko od razu wyczuło, że to dobry człowiek i że to będzie jej przyjaciel. Smutno, że to tak krótko trwało. Serce bohatera było dobre, on cieszył z drobiazgów co dla niektórych nie znaczą nic. Te prezenciki typu zerwany kwiatek, miś z medalikiem. Początkowy dystans pomiędzy relacją pracownik a podopieczna zniknął jak iskra. Te ich rozmowy, nauka pływania, następnie niestety te dramatyczne chwile … Człowieku(?), właśnie to wszystko sprawiło, że bohater to bardzo dobry człowiek dręczony zmorami z przeszłości. Gdzie ty masz serce i uczucia, jak Ty chcesz dalej żyć ??? Dla mnie człowiek bez serca to nie człowiek tylko bezużyteczna maszyna, która wykonuje jak robot to co trzeba zrobić. Przykro to czytać co myślisz i szkoda, że nie wyniosłeś z filmu tego co najbardziej wartościowe. Ja przymknęłam oczy na hollywoodzkie wstawki, one były na odczep, po prostu mało istotne w całości. „

ocenił(a) film na 9
hermother

Przepraszam za pustaka i prostaka, Tobie nie powinnam tak pisać, ale fakt, przykro, że tak nie wiele wyniosłeś(aś) z wartości tego filmu. Szkoda.

ocenił(a) film na 7
sayanx

Co wy bierzecie xD że film się nie podobal to najeżdżacie im od psycholi dzieciaków debilów. Mi również film niespecjalnie się podobał i tak naprawdę zastanawiam się czemu wszyscy go tak chwalą że arcydzieło itp ale każdy ma swoje zdanie i się nikt was nie czepia bo wy jesteście fajni bo wam się podobał film xD

ocenił(a) film na 8
Citizens88

Bo ty kibicujesz Man City, bo kupili Aguero i Na$riego <3. Dla pozerów wątpie, by spodobał by się taki film.

hamm3rfall

Sezonowiec pewnie. Przed tą kupą kasy nie spotkałbyś żadnego ich kibica w Polsce.

ocenił(a) film na 8
neo_angin

Pewnie, że sezonowiec. Jakiś inny powód w kibicowaniu dla tego wątpliwego klubu, prócz kasy i gwiazdeczek?

ocenił(a) film na 8
sayanx

Film bardzo dobry, co ty wygadujesz ?? Każdy ma prawo do swojego zdania, ale wg mnie taka opinia jest co najmniej dziwna u kogoś kto zna się na kinie a ty przecież się znasz czy nie ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
krolik_02

ALE SIE WŚCIEKACIE Z POWODU SŁABEGO FILMU PRAWDA W OCZY KOLE

ocenił(a) film na 1
sayanx

ZWYKŁE RAMBO TYLKO W INNEJ ODSŁONIE NIC NOWEGO FLAKI Z OLEJEM I TEN MIGAJĄCY OBRAZ PSUJĄCY CAŁĄ GRĘ AKTORSKĄ ODSTRASZA!

ocenił(a) film na 9
sayanx

" I TEN MIGAJĄCY OBRAZ PSUJĄCY CAŁĄ GRĘ AKTORSKĄ ODSTRASZA!"
Bez sensu wyłączać i włączać ekran oglądając film, ale skoro tak robisz to zostaje mi tylko podziwiać pomysłowość.

Nie odpowiedziałeś na wezwanie Goku. Musiał zjechać na ręcznym i połowa Namek pokryta jest żółtym mlekiem.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
sayanx

No nie krzycz tak. Cichutko już

ocenił(a) film na 9
sayanx

No :| Prawda w oczy kole a czasem trójkąt, ciężko powiedzieć.

ocenił(a) film na 9
sayanx

jak widac nie wyrosles jeszcze nawet ze szkoly podstawowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones