PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92748}

Człowiek z głębokiej rzeki

Il paese del sesso selvaggio
5,1 122
oceny
5,1 10 1 122
Człowiek z głębokiej rzeki
powrót do forum filmu Człowiek z głębokiej rzeki

Tylko uwaga: plemię kanibali pojawia się tu dosłownie na chwilę, a scen gore za wiele w filmie nie ma, a te, które są, są dosyć grzeczne. Film Lenziego garściami czerpie z "Człowieka zwanego Koniem" Elliota Silversteina, ale tu mamy kompletnie inną scenerię i inne czasy, więc raczej nie mamy tu do czynienia z bezczelnym kopiowaniem.

ocenił(a) film na 6
Malignus

A ogladales wersje angielska czy wloska, bo w angielskiej wycieli pare minut? Ja bym nawet ten flm wcisnal w kategorie 'romans', bo chyba ten watek wysuwa sie na plan pierwszy w calym filmie. Kanibali faktycznie malo - obok 'Emanuelle and last cannnibals' to najbardziej 'niekanibalistyczny' z wloskich filmow kanibalistrycznych:)

ocenił(a) film na 6
Man_Behind_The_Sun

Wersja brytyjska ("Deep River Savages") jest pocięta, wersja amerykańska ("Man from Deep River") jest pełna. Oczywiście oglądałem tę drugą. A że romans jest tu bardzo rozbudowanym wątkiem to nie szkodzi. W ogóle to chyba jeden z "poważniejszych" filmów Lenziego, nie czysta eksploatacja, z jakiej ów słynął.
A co do "niekanibalistycznych" filmów kanibalistycznych, to się bym na Twoim miejscu tak nie zapędzał, bo w obu tych filmach i byli kanibale, i były sceny kanibalizmu. A nie można tego samego powiedzieć o "Amazonia: The Catherine Miles Story", "Cut and Run", "Green Inferno" czy "Invaders of the Lost Gold", które od biedy można nazwać "niekanibalistycznymi filmami kanibalistycznymi" ;)

ocenił(a) film na 6
Malignus

Racja, chodzilo mi o te, ktore ogladalem. Zle sie wyrazilem. Tamtych pozostalych jeszcze nie ogladalem (procz "Catherine Miles Story" - rzeczywiscie niekanibalistyczny) i nie wiem czy szybko obejrze, bo to zdaje sie troche slabsi przedstawiciele gatunku?

ocenił(a) film na 6
Man_Behind_The_Sun

Z tych czterech sam oglądałem tylko "Cut and Run" i "Amazonia". Polecić mogę ten pierwszy, ale nastaw się na przygodówkę ze smaczkami, a nie na film o kanibalach (w nim prymitywne plemię jest na usługach kryminalistów i jest w zasadzie dodatkiem do fabuły).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones