PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107712}

Czarownica

Bewitched
5,4 26 091
ocen
5,4 10 1 26091
5,5 6
ocen krytyków
Czarownica
powrót do forum filmu Czarownica

Przed seansem byłem raczej nastawiony na słaby film, słabą komedię z małosmiesznym humorem. Film jednak przypadł mi do gustu - Może scenariusz był mało przekonjący, w niektórych momentach strasznie naciągany i film przez to był przekolorowany, to cała reszta odpowiadała mojemu gustowi. Rzadko kiedy można zobaczyć Nicole Kidman w komedii, ale aktorka po raz kolejny potwierdziła swój talent. Bardzo dobrze odegrała rolę lekko zakręconej, świrniętej, ale za to miłej czarownicy. Jej mimika więcej wyrażała niż słowa. Po prostu była świetna. Will Ferrell tez niczego sobie, ale to już zawodowy komik, który nie miał trudnego zadania. Humor filmu jak najbardziej mi odpowiadał - nie tylko słowa i żarty, ale również mimika i gestykulacja aktorów była pełna humoru. Dobre efekty specjalne, zdjęcia, scenografia i inne techniczne sprawy. Jedynym minusem jest już wcześniej wspomniany scenariusz, dlatego film dostaje ode mnie 8/10...

Mr_MarQx

Zgadzam sie w całej rozciągłości!!A Nicole była w tej roli poprostu niezwykle czarująca!!!jak prawdziwa czarownica czy tam czarodziejka :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones