PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107712}

Czarownica

Bewitched
5,4 26 091
ocen
5,4 10 1 26091
5,5 6
ocen krytyków
Czarownica
powrót do forum filmu Czarownica

fim

ocenił(a) film na 8

film świetny. głównie dzięki Nicole Kidman. ale Will Ferrell?! jakaś totalna porażka.

ocenił(a) film na 4
afortunadamente

Mi też w tym filmie podobała się tylko Nicole, a cała postać grana przez Willa Ferrella mnie okropnie denerwowała. Nie wiem dlaczego ale tak Było :(

ocenił(a) film na 6
Rosalia_Marisa_Habsburg

popieram ta postać była irytująca no i jak Farrell grał zakochanego w Isabelli (czy tam Isobel nie pamiętam)to nie wydawało mi sie to ani troche przekonujące ... ale Kidman grała dobrze i wyglądała świetnie ! pzdr

agentka16_13

muszę zgodzić się z przedmówcami...
http://www.youtube.com/watch?v=S66Iv382b1g

Pod linkiem znajdziecie filmik, w którym znajdziecie również fragmenty z z tego filmu:) jak wam się podoba? czekam na liczne oceny i komentarze:)

ocenił(a) film na 10
grzesio_c

Podpisuje się oboma nogami i rękami :) Rola Samanthy bardzo miła dla oka. Natomiast Ferrel sztuczny jak zawsze.. :/

afortunadamente

Will Ferrell kładzie na łopatki każdy film.Jest jak góra lodowa na kursie Titanica

krzysiek0774

Hahahaha!:D Dobre porównanie! I ja też niestety muszę się z tym zgodzić. Ten film byłby znacznie lepszy bez niego. Sam widok jego durnej gęby mnie odrzuca... :/

ocenił(a) film na 5
ewusekr

hehe...śmieszne..ale się nie zgadzam...bez Willa film był by też średni...może nawet gorszy. Kidman się nie nadaje do takich ról, ona zupełnie nie śmieszy. Ma talent, ale w takich filmach raczej nie ma co pokazać, może oprócz buzi. Farrell jak Farrell jedni go lubią inni nienawidzą...jak dla mnie, to jego gra jest tak głupa w każdym filmie że czasem wręcz śmieszna...ale to też średniak jak cały film..mimo wszystko twierdzę że choćby ktoś grał za niego to nie uratowało by to filmu od płycizny, tandeciarstwa i wtórności...film raczej dla wielbicieli w/w aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones