PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127613}

Czasem słońce, czasem deszcz

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
6,9 47 202
oceny
6,9 10 1 47202
6,2 11
ocen krytyków
Czasem słońce, czasem deszcz
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz

mam pytanie jaki polecacie filmy bolly bolly tego typu ... jak czasem slonce czasem deszcz ... glownie chodzi mi o moja 10 letnia siostre ktora hmm lubi jak sa tance te ich xdd tylko zeby tez byl nie za stary nie wiem czemu ale nie lubie starszych filmow ... xd

badner

Jak na 10-letnią siostrę, to hmmm, może:
Gdyby jutra nie było-Kal Ho Naa Ho
Blisko siebie-Chalte Chalte
Bunty i Babli
Ta Ra Rum Pum
Poleciłabym inne, ale nie wiem, czy można puscic 10-letniej dziewczynce film taki jak np. "Om Shanti Om" lub "Don" :P

użytkownik usunięty
Madleen

albo KANK:P Tego bym nie póściła 10-latce:P:P

"Żona dla zuchwałych":)
"Devdas"

hehe...lub Salaam Namaste :p
"kiedy ją spotkałem" jest jeszcze bardzo przyjemny :)

Madleen

Moja 10-letnia kuzynka oglądała film 'Don' .. ;)
Nei wiem, czy aby na pewno go zrozumiała :P, ale w każdym bądź razie, mówiła, że jej się podobał.. :D


Nie wiem, jaka jest Twoja siostra.., więc raczej nie mogę Ci polecić nic innego, niż dziewczyny Ci poleciły.. ;)


POzdrawiam. :*

użytkownik usunięty
__KarLa__

10 latka i nie rozumie? Cos Ty! Ulubionym filmem mojego 5-letniego siostrzeńca jest "OSO"-wszystko zrozumiał;] Ma to po mnie:D

dzieki za filmy powiem tak chodzi mi glownie dla niej zeby ogla poogladac te tanvce ale ogladala tez ze mna fanee mimo ze nie ma tam tancow podobal sie jej ogladala kilka innych filmow gdzie wcale nie bylo tancow ... i jakos przezyla . no mam adzieje ze te co podaliscie sa fajne i ze sie jej spodobaja ... ^^

użytkownik usunięty
badner

Kochana "Devdas" i "Żona.." tam, są piękne tańce, ale w "Devdasie" są o wiele lepsze:) Sama tradycja:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones