PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=268538}

Czekając na miłość

Kuchh Meetha Ho Jaye
5,8 403
oceny
5,8 10 1 403
Czekając na miłość
powrót do forum filmu Czekając na miłość

Czy ktoś wie coś na temat tego filmu?
Warto Go kupić?
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
fanka_bolly

Pomimo zdjęcia SHAHRUKH KHANA na okładce jego rola ogranicza się jedynie do epizodu. Jeżeli więc oczekujesz filmu z NIM w roli głównej to możesz być zawiedziona. Jednak film, moim zdaniem, jest fajny. Nie ma tam porywającej akcji, ani gwałtownych dramatów miłosny. To opowieść o kilku ludziach oczekujących na lotnisku na naprawę samolotu. Podczas tego oczekiwania zaczynają ze sobą rozmawiać. To powoduje, że wiele spraw niedopowiedzianych wyjaśnia się. Co się tyczy roli SRK. ON jest wielki nawet w epizodach. Pozdrawiam. Marguerite

Marguerite

Mnie się bardzo film podobał... moim zdaniem warto kupic :D
No a SRK w ntak małej rólce i tak był super :)

Madleen

Dziękuję Wam za odpowiedź...może skuszę się na kupno tego filmu,chociaż chciałabym w tym tygodniu kupić jeszcze 20 teledysków bollywood IDG wydawnictwa Kina Domowego (może ktoś wie z jakich filmów będą teledyski?):)

fanka_bolly

Jak dla mnie swietny film. Polecam.

ocenił(a) film na 5
anne87

Mnie nie zachwycił. Taki jakiś dziwny. Jak dla mnie to za dużo namieszane było tych ludzi i ich losów. Każdy miał inną historię i w sumie nie łączyło się to dla mnie w jedną całość. Ale to tylko moje zdanie. A SRK był cudowny:)

ocenił(a) film na 5
patus921

A i może zapomniałam jeszcze, że nie zaliczam go do najgorszych. Jakiś tam urok miał, ale no nie wielki.

ocenił(a) film na 2
fanka_bolly

no cóż,ten film to porażka,był tak nudny,że usnęłam,ratuje go tylko Szaruś,chociaż szkoda,że było go tak mało
Wniosek:film nie jest wart swojej ceny

użytkownik usunięty
naina15

Nie było tak okropnie... po prostu błędem twórców było nastawienie wszystkich na SRK...chyba, że tylko w naszym wydaniu gazetowym tak zrobili...
Ale czytałam, że nad SRK wisi klątwa, ponieważ żaden film w którym miał występ gościnny nie odniósł sukcesu. Moim zdaniem to wiąże się z tym, iż właśnie publika chce Shahrukha, a on na 8 mniut wchodzi i pojawia się rozczarowanie:)

ocenił(a) film na 10

Moim zdaniem ten film jest świetny.
Bollywood to przecież nie tylko Shahrukhan,lubię go ale w "Czekając na miłość" zaciekawił mnie aktor o imieniu Shravan.
Niestety jeden film to za mało żeby ocenić aktora,więc czekam na następne.

ocenił(a) film na 4
rrr_Angel

Jak dla mnie był straaasznie nudny, prawie usnęłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones