PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=588297}

Czerwona frakcja

Red Faction: Origins
4,6 2 094
oceny
4,6 10 1 2094
Czerwona frakcja
powrót do forum filmu Czerwona frakcja

Nie polecam.

ocenił(a) film na 3

Oglądałem ten film wczoraj. Można go obejrzeć jak nie chce nam się spać, bo ten film działa już po 10 minutach jak środek nasenny. Fabuła nie trzyma się kupy, gra aktorów jest tragiczna (efekty specjalne też), a akcji jest więcej chyba w filmach romantycznych. Moim zdanie wielka porażka.

ocenił(a) film na 10
signordave

Po pierwsze to film dla ludzi z ogromną wyobraźnią.
Gdzie fabuła się kupy nie trzyma?
Temat marsa i kolonizacji - takie inne spojrzenie w tej produkcji, bo zaczerpnięte z gry.
Polecam wielbicielom marsa i tego typu gatunku filmów: Tajemnica Syriusza(1995) i kontynuację: Tajemnica Syriusza: Polowanie(2009)
"gra aktorów jest tragiczna (efekty specjalne też)" - to nie jest wielkobudżetowa produkcja.
10/10 to jeden z filmów z większym budżetem na podstawie gry, byłem po dość dużym wrażeniem.

ocenił(a) film na 5
harald807

Oj, film zaraz będzie się szwendał w okolicach mojego odtwarzacza, ale bodajbyś sczezł za postawienie Tajemnic Syriusza obok paskudztwa będącego jego kontynuacją - o wiele gorszą.

ocenił(a) film na 10
acidrain84

Ja cieszyłem się , że powstała kontynuacja Tajemnicy Syriusza, budżetem nie dorównuje, ale źle nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones