PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233868}

Czerwona komnata 2

Shin akai misshitsu (heya): Kowareta ningyô-tachi
3,7 70
ocen
3,7 10 1 70
Czerwona komnata 2
powrót do forum filmu Czerwona komnata 2

Red Room

użytkownik usunięty

Tekst zawiera spoilery.

Po obejrzeniu niezłego Red Room 1 byłem dość mocno zainteresowany drugą częścią. Przed chwilą skończyłem oglądać. I muszę przyznać, że Red Room 2... jest gorszy od jedynki :-( W pierwszej części po pewnym czasie akcja się rozkręciła, zrobiło się ciekawie. Tutaj wraz z postępami w filmie jest coraz gorzej. Niby w późniejszej części też jest więcej akcji, ale takiej... mizernej jakości. Co do powielania schematów, to powielili też "zmartwychwstanie". Ba, w tej części są aż dwa "zmartwychwstania"! Powielenie tego schematu nie spodobało mi się. Podobnie jak kobieta robot i parę innych rzeczy.

4/10. Film nie zasługuje na wyższą ocenę. Mogę dać nie więcej, co tyle.

Nie polecam. Za to pierwsza część jest spoko i warto ją obejrzeć.

ocenił(a) film na 3

Zgadzam sie z przedmówcą

Głównym minusem tego filmu jest to że jest za długi o te dwadzieścia pare minut. Pierwsza część trwała godzine i w miare sprawnie wszystko sie toczyło, nie było zbyt dużo przynudzania i film w miare dało sie łyknąć...
W drugiej części za to jest dużo dialogów których i tak nie mogłem zrozumieć - brak napisów robi swoje, więc czekałem na 'pokojowe zabawy' bohaterów. Ten kto oglądał pierwszą część może być zawiedziony bo nawet te niby moce sceny są niezbyt ciekawe, a w połączeniu z fatalnym aktorstwem wręcz często komiczne... Ogólnie to strasznie mnie ten film znudził i nie polecam go
3/10 i to mocno naciągane

jeżeli ktoś szuka innych filmów pana Yamanouchiego to polecam Mu Zan E który jest na prawde bardzo fajną produkcją, chyba najlepszą tego reżysera

ocenił(a) film na 8

Hmm, widzę, że tylko mnie cz.II bardziej przypadła do gustu. Dlaczego? Przede wszystkim fabuła i niezły element zaskoczenia w końcówce (nie mówię tu o dwóch zamartwychwstaniach bo to już było). Film ma dużo ciekawszą fabułę od cz I, a powiedzmy sobie prawdę - w tego typu filmach z fabułą ciekawą nie mamy zbyt często do czynienia.
Film jednak zdecydowanie należy oglądać z napisami!!! W sieci są zresztą dostępne napisy w jęz. angielskim. Ja tłumaczyłem je programem "Free Srt - File Translator" - program ten radzi sobie bez problemu z prostymi tekstami (ale nie polecam do bardziej złożonych dialogów bo wchodzi niezrozumiała papka.
Wracając do filmu - zapamiętam scenę wyrwania płodu wraz z pempowiną - ryje psyche.
Film polecam oczywiście ludziom ze zrytym beretem. Wart obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones