PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829539}

Czerwona nota

Red Notice
6,0 48 404
oceny
6,0 10 1 48404
4,4 14
ocen krytyków
Czerwona nota
powrót do forum filmu Czerwona nota

Dubbing

ocenił(a) film na 2

Co za ćwok wpadł na pomysł, żeby to zdubbingować? Przecież tego nie da się oglądać w tej formie.

ocenił(a) film na 5
MFor

A to nie można w tych filmach włączyć napisów?

ocenił(a) film na 7
kuba31655

Nie lubię, gdy muszę zerkać na napisy i umykają mi szczegóły, urywki, niuanse, niby sekundy, a robią totalną różnicę w odbiorze całości. O ile przy ang. jest łatwiej, o tyle przy innych jest już kicha, zwykła męczarnia, choć i tak lepsza od szajsu zwanego dubbingiem.

MFor

Też nie umiem oglądać filmów z napisami na dole ekranu, bo umyka mi obraz. Rozwiązałem to dając w VLC (zresztą w innych też) napisy na środku ekranu. Zasłaniają mniej niż spuszczanie wzroku na niżej położone napisy. Osobiście wolę filmy z lektorem. Nie wiem dlaczego ludzie tak bardzo krytykują lektorów, choć to bardziej wynika z dziecinnego zrzędzenia speców od wszystkiego. Wielu tutaj nie potrafi napisać nic bez spiny, bez obrażania innych, choć sami wymagają specjalnego traktowania.

ocenił(a) film na 4
MFor

Czyli co... Dubbing, to kaleczenie filmu, przyznajesz się, że czytania nie opanowałeś, angielskiego również, ale lektor to super torpeda de luxe... Długo się z podłogi nie podniosę...

ocenił(a) film na 4
Dramat

pilot zabrali?

ocenił(a) film na 2
MASTERXE

Odpowiedzi na poziomie piaskownicy upewniają mnie co do wieku odbiorców CN.

ocenił(a) film na 1
Dramat

bo to jest film dla dzieci dlatego jest z dabongiem

ocenił(a) film na 1
Dramat

bo to jest film dla dzieci dlatego jest z dabongiem

użytkownik usunięty
gzrecords

Z czym? xDDD

ocenił(a) film na 1

dabongiem hahahahhaha miało byc dabingiem

Dramat

Nawet nie wiedzac co leci w TV, od razu słychać, że to polski dubbing. Tragedia.

ocenił(a) film na 6
Dramat

Dokładnie... Co to za dziecięce odzywki? Niuniuniiii, ciuciuniii... no dramat... Jakbym oglądał bajkę dla dzieci....

Dramat

Tylko kto każe oglądać z dubbingiem?

ocenił(a) film na 5
Dramat

Zgadzam się właśnie jestem o emisji dubbing straszny, a i film nie powala

Dramat

dubbing jest nawet ok

omenlol

O tak,dla dzieci :D

ocenił(a) film na 4
aronn

Za to dla poważnych gamoni jest lektor...

Dramat

Co za problem włączyć napisy?

ocenił(a) film na 2
nietzsche

Żaden. Po prostu po 10 minutach przestałam oglądać ten marny film i nie brałam nawet pod uwagę takiej możliwości.

nietzsche

Przeciętny użytkownik netflixa nie potrafi czytać :) W tym problem :)

ocenił(a) film na 6
Dramat

Nie wazne jaki jest jezyk filmu nie wyobrazam sobie ogladac inaczej niz oryginalny dzwiek plus napisy angielskie. Lektor jest straszny o dubbingu to juz nie mowie nawet.

ocenił(a) film na 6
Dramat

Dubbing w filmach to najgorszy pomysł ever. Ale tak sobie myślę, że skoro to jest w PL coraz popularniejsze, to ktoś musi z tego korzystać... A poprzez 'ktoś' mam na myśli dużo osób, bo raczej dla garstki by sobie takiego trudu nie zadawali. Dla mnie oglądanie czegokolwiek w języku innym niż oryginalny to tragedia, no ale co kto lubi...

ocenił(a) film na 7
Dramat

Może ten co cię zrobił?

Dramat

Ktoś o IQ wyższym niz temperatura pokojowa, mógłby pomyśleć, że lepszą opcją niż wystawienie chamskiej dwojki, jesu użycie opcji zmiany jezyka na oryginalny z napisami i rzetelna ocena filmu, ale co ja tam wiem :)

panmianda

Jezu,ludzie,nie kazdy ma netflix,jesli ktos ma to by nie bylo tematu.

ocenił(a) film na 6
Dramat

Dlatego zawsze oglądam w oryginale z napisami ...

ocenił(a) film na 10
Dramat

Polecam oceniać całość a nie tylko fakt dubbingu.

ocenił(a) film na 2
Dotsiq

Ocena jest za film. Jak moźna pomyśleć inaczej?

ocenił(a) film na 8
Dramat

Ocena za film który oglądałaś 10 min? To faktycznie ciekawy sposób oceniania filmów masz.

Dramat

Dubbing nie jest akceptowalny żadnej innej formie niż film dla dzieci XD

ocenił(a) film na 7
Dramat

Chciałbym obejrzeć ten film, ale przez dubbing nie jestem w stanie. Jeśli już chcą robic dubbing to niech zrobia też wersję z lektorem

Dramat

Mi to zwisa oglądałem nie przeszkadza mi bawiłem się super świetny film

Dramat

Pierdo lenie o niczym. Jednie lubią z lektorem a inni z dubbingiem...wiec wasze wysrywyo wyższości jednego nad drugim jest przekomiczne. Ja osobiście uwielbiam dubbing. Jednym z argumentów jest to że jak czytam napisy w kinie to umyka mi ogrom scen!

ocenił(a) film na 8
Dramat

Nie ma co się sugerować oceną tej "osoby". Zajrzałem jak ocenia filmy. Wszystkie filmy z Marvela i DC ocenione na 1. Pewnie ich nawet nie oglądała. A "Miasto44", jeden z większych badziewi, u niej dostało 9 xD

ocenił(a) film na 6
Dramat

To prawda brzmi jak film dla dzieci

Dramat

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones