PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32063}
6,2 2 500
ocen
6,2 10 1 2500
Dagon
powrót do forum filmu Dagon

1/10

użytkownik usunięty

Z niezwykle onirycznej i mrocznej historii stworzono syf. Wszystko źle, no i nie było w książce powiedziane, że to ci dziwni ludzie chcieli się dostać do jego pokoju, w książce sugerowano te stworzenia żaborybie. Profanacja bez nastroju. Lepiej wypada Call Of Cthulhu z 2005.

ocenił(a) film na 9

Zacytuje cię "no i nie było w książce powiedziane, że to ci dziwni ludzie chcieli się dostać do jego pokoju, w książce sugerowano te stworzenia żaborybie" heh, znakomity , rewelacyjny film, długo pozostanie w mojej pamięci-"los czasami tak się układa że i potworność staje się piękna"

użytkownik usunięty
bogdanor

W książce sugerowano, że do jego pomieszczenia chciały się dostać stwory z głębin, przecież człapali po podłodze a nie tupali jak ci z Innsmouth. Mi osobiście bardzo niepodobał się ten film gdyż... chyba za bardzo lubię książkową wersję.

użytkownik usunięty

Co nie zmienia faktu, że film jest słaby. Efekty i montaż bardzo słaby.

użytkownik usunięty

W pełni zgadzam się z trs6557uuiT.ktor, ale muszę zauważyć, że pierwsze 30 minut filmu mnie wciągnęło. Przeniesienie fabuły z lat 20-tych (którą znałem z opowiadania i gierki CoC:DCotE) do współczesności było trochę intrygujące. Gorzej zaczęło się robić od sceny skalpowania (swoją drogą tutaj przeszły mnie ciarki) i ostatecznie zepsuł się w momencie, gdy miał ładować się córce Marsha do łóżka. Ja rozumiem, że "licentia poetica", ale ryboludzie u HPLa nie mieli macek, a na pewno nie w takim charakterze jak to ma miejsce u Gordona....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones