PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559065}

Dary Anioła: Miasto kości

The Mortal Instruments: City of Bones
6,5 93 960
ocen
6,5 10 1 93960
3,7 3
oceny krytyków
Dary Anioła: Miasto kości
powrót do forum filmu Dary Anioła: Miasto kości

Czy są może już jakieś konkrety odnośnie drugiej części serii? To, że Lily wspomniała we wrześniowym wywiadzie, że zaczęli kręcić, jakoś mi się nie chce wierzyć. Mamy luty. W sieci już coś by było...

ocenił(a) film na 9
Zania88

Film ma się ukazać w sierpniu tego roku. Zaczęli kręcić na początku 2014 roku. Lily wspomniała we wrześniu,że zaczynają kręcić i to rzeczywiście była prawda. Potem okazało się,że wstrzymują pracę na planie i nie będą kontynuować kolejnych części. Za sprawą interwencji fanów reżyser DA postanowił wznowić pracę nad filmem. Dodatkowo Jamie i Lily podpisali kontrakt na kolejne dwie adaptacje filmu: Miasto Popiołów i Miasto Szkła. Nie mogę się doczekać <3

ania1465202

Przepraszam, co? Kompletne bzdury. Film jak na razie jest w kropce, bo Miasto Kości było klapą. Dlatego też przesunęli kręcenie 2 części w czasie. Od września panuje cisza i nie wiadomo czy zrobią dwójkę czy nie.

ocenił(a) film na 9
kasia275

Nie prawda...poszukaj dokładnie w necie...na każdej stronie piszą ;) Nie warto się unosić...wystarczy poczytać świeże informacje i wywiady z aktorami. ;) Film już ruszył !!! <3

ania1465202

Nic nie ruszyło moja droga. Masz złe informacje. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
kasia275

Śmieszą opinie o tym jak to ktokolwiek ma nie tylko kontynuować, ale podpisywać kontrakty na 2-3 filym wprzód w wypadku blockbustera który okazał się tragiczny tak z jakościowego jak i finansowego punktu widzenia.

Żadne odwołania fanów nie mają znaczenia, kiedy film okazuje się gigantytczną stratą.

ocenił(a) film na 8
kasia275

to ty masz złe info, film będzie na 100%

luiza12

Yhy...

ocenił(a) film na 3
luiza12

Jakieś dowody?
To, że byś chciała nie znaczy, że będzie.

ocenił(a) film na 8
Dealric

Poczytaj sb w internecie, film prawdopodobnie ukaże się w kinach pod koniec 2014 roku...

ocenił(a) film na 3
luiza12

Innymi słowy nie masz żadnych i pieprzysz głupoty? Ok

ocenił(a) film na 8
Dealric

Masz dowody w internecie, jak nie umiesz czytać to już twój problem, film będzie i tyle. Ja nie pieprze głupot jak to się wyraziłaś. :)

ocenił(a) film na 3
luiza12

Czyli pieprzysz głupoty.

ocenił(a) film na 8
Dealric

nie, nie pieprze głupot, a ty jaki masz dowód na to, że filmu nie będzie, co? Taka mądra się znalazła.

ocenił(a) film na 3
luiza12

Najwyraźniej trafiłem na gimnazjalistkę... Ale ok wytłumaczę:
Żyjemy w świecie w którym udowadnia się czegoś istnienie, a nie nieistnienie. Chyba, że ty żyjesz w świecie w którym wierzysz w jednorożce, krasnoludki i świętego mikołaja...


Także jakiś jednoznaczny dowód na powstanie filmu? Ba jednoznaczny dowód na to, że tak jak twierdzisz film wyjdzie jeszcze w tym roku, mimo że zostało w nim 5 miesięcy a o filmie nigdzie nie ma ani słowa, żadnej zapowiedzi, czegokolwiek?

ocenił(a) film na 8
Dealric

Przepraszam, że uznałam Cię za dziewczynę, ale nie sprawdzałam twojej płci, ale tak poza tym, to co że trafiłeś na gimnazjalistkę, czy na kogoś innego, a ty kim jesteś dorosły, licealista? W każdym razie, jak wytłumaczysz to że na kilku stronach jakie znalazłam było napisane, że film będzie i że w kinach pojawi się pod koniec 2014?To prawda nie ma jak na razie jakiś zapowiedzi, bądź zwiastunów, ale mogą się jeszcze one pojawić.
A i jeszcze jedno, żyje w realnym świecie i nie wierzę w te postacie z bajek, które wymieniłeś.

ocenił(a) film na 3
luiza12

To jak wytłumaczysz, że nie umiesz żadnej z tej strony zlinkować?
Jak wytłumaczysz to, że tak gadasz o tych stronach, a jednak coś ich nie ma?

Więc jeszcze raz: Jakiś dowód na to? Jakieś wiarygodne źródło informacji? Bo wyobraź sobie, że nawet pofatygowałem się sprawdzić i ostatnią wiarygodną informacją o tym filmie jest to, że reżyser w maju porzucił projekt, a Sony później jakoś nie pochwaliło się zatrudnieniem nikogo. Także jak rozumiem twierdzić, że ktoś w mniej niż 4 miesiące nakręci, zmontuje i rozreklamuje film?

A co do tych postaci z bajek... Wyraźnie nie zrozumiałaś przekazu tego tekstu...

ocenił(a) film na 8
Dealric

A po co mam zlinkowac te strony, skoro pojawiały się na tym forum już nie raz?

ocenił(a) film na 3
luiza12

To tym łatwiej ci zlinkować.
A po co? Żeby udowodnić, że nie piszesz bzdur nie opartym na niczym poza swoim widzimisię.

Także po raz ostatni: Wiarygodne źródło wprost mówiące, że film powstanie (datowane na czas już po porażce finansowej)? Czy po prostu uznać, cię za dziecko pieprzące byle pieprzyć?;)

ocenił(a) film na 8
Dealric

http://www.filmweb.pl/film/The+Mortal+Instruments%3A+City+Of+Ashes-2014-688745

ocenił(a) film na 3
luiza12

Zacytuje siebie "wiarygodne źródło wprost mówiące, że film powstanie".
To, że ktoś wrzucił i zweryfikował zapowiedź filmu nie jest wiarygodne. W bazie filmwebu sa setki jak nie tysiące filmów które potem nigdy faktycznie nie powstały.

luiza12

JEST 2015! FILMU NIE BĘDZIE! VALRNTIME ZGINAL W FILMIE W PIERWSZEJ CZĘŚCI A W KSIAZCE W 3 PRZEZ ANIOŁA RAZJELA! NIE BĘDZIE USWIADOM TO DOBIE

Dealric

Hej co złego jest w gimnazjalistkach. Czuję się urażona :( . A co do filmu to sądzę że nie jest potrzebna 2 część jeśli będzie tak przewidywalna jak pierwsza

ocenił(a) film na 3
Izik_3

Wybacz ;)
Po prostu tamta dziewczyna wydaje się nie dość inteligentna na choćby wiek licealny, a z drugiej strony dzieci z podstawówek raczej nie siedzą na filmwebie.

ocenił(a) film na 8
Dealric

Chyba jednak się mylisz :)

ocenił(a) film na 3
luiza12

fakty mówiąc co innego

ocenił(a) film na 10
Dealric

Dzięki wiesz ;(Jak nie chcesz nikogo urazić to się zamknij

ocenił(a) film na 3
Gabriela_Klimek

Za parę lat zrozumiesz to sama :)

ocenił(a) film na 10
Dealric

Nie mowilam o sobie tylko o mojej siostrze ja jeste z gimbazy i moim skromnym zdaniem niepotrzebnie się klucicie bo i tak to wyjdzie pozniej kto mial racje wiec pozdro xd

Dealric

a p zatym zobaczycie se sami i w tedy wyjdziecie na gupkow

ocenił(a) film na 3
wiktoriastanke

pod koniec 2014 mówisz?

Wpadnę tu w grudni i spytam jak się pewien głupek czuje ;>

ocenił(a) film na 3
wiktoriastanke

To co chciałabyś coś dodać?;>

Dealric

Nie jestem pewna, czy to jest wiarygodne źródło i jakbym miała być szczera to mnie to nie przekonuje, ale tu są informacje odnośnie Miasta Popiołów :)

http://www.eska.pl/cinema/news/32500/dary_aniola_2_miasto_popiolow_ciag_dalszy_m iasta_kosci_bedzie_serialem

ocenił(a) film na 3
elena2104

Ale tu są podane informacje które potwierdzają, że dziewczynka nie ma racji;p

Dealric

Wiem o tym :) Nie miałam na celu, aby potwierdzać jej informacje ;) Po prostu poszukałam ich z ciekawości i podobno mają zamiar nakręcić serial. Jak dla mnie to jest mocno naciągane, ale mogę się mylić ;)

ocenił(a) film na 6
wiktoriastanke

I tak oto mamy 2016, a film nie ma nawet echa zapowiedzi, co ty na to?

ocenił(a) film na 10
luiza12

I gdzie ten film, moja droga?

luiza12

Mamy 2018 a filmu nie ma

ocenił(a) film na 9
luiza12

@luiza12 i @ania1465202 minął już rok, i jakoś tego filmu nadal NIE MA.... chyba coś źle przeczytałyście w internecie. @elena2104 serial "podobież ma być" ale już "podobno" nie z tymi aktorami, którzy grali w filmie...

ocenił(a) film na 8
Martha_Kurowska_54

Co Wy gadacie? Film jest! Piszo o tym na stronkach, leci w kinach, tylko WY przeoczyliście!

ocenił(a) film na 9
Artanis

w takim razie może mi powiesz gdzie szukać DRUGIEJ części Darów Anioła, czyli Dary Anioła: Miasto popiołów? Bo jestem ciekawa.Skoro ja ani nikt stąd, kto go szukał - nie znalazł, to gdzie ty go znalazłaś/eś? Owszem, mieli kręcić 2 część, ale Miasto kości, nie zarobiło, tyle budżetu, ile twórcy tego oczekiwali, i w związku z tym - nie nakręcili 2 części! A więc, skoro NIE WIESZ, to się NIE WYPOWIADAJ!

ocenił(a) film na 8
Martha_Kurowska_54

Może i nie zarobiło, ale dróga czesć jezd! Oglondałem!

ocenił(a) film na 9
Artanis

Po primo, zanim napiszesz, sprawdź pisownię tj. *druga *część *jest *oglądałem. Po drugie, powstał serial (a nie film!) na podstawie tej książki. I po trzecie, jeśli oglądałeś 2 część to podaj link, gdzie oglądałeś ten film. Bo skoro twierdzisz, że oglądałeś 2 część tego FILMU, to podaj mi w takim razie tytuł.

ocenił(a) film na 8
Martha_Kurowska_54

Mam pisowniem jakom mam, bo jezdem z zagranicy . Ale warzne, rze mnie rozómież.
Drógom czenść oglondałym na pycie dividi. Nie jezdem kradziejem, rzeby oglóndać w yntehnecze.
Serialu nie wydziałem, ale druga czenżdż fylmu morzna dostyć na pycie dyvydy.

ocenił(a) film na 9
Artanis

Matko, co tu się odjeb.... Mamy naprawdę bardzo inteligentne społeczeństwo, jeżeli nie zrozumiały one Twoich sarkazmów. Swoją drogą, ciekawe czy to nie są właśnie dzieci z podstawówki :-)

ocenił(a) film na 8
diankab13

Możliwe. :D Ale dzięki Tobie odzyskuję wiarę w ludzkość. :D A przynajmniej w jej małą cząstkę. :-)

Dealric

miasto kości będzię w kinach np.sprawdzcie sobie inf na stroniach tam wyraznie piszą W chwili obecnej twórcy ekranizacji Darów Anioła opracowują nową strategię promocyjna, dzięki której Miasto Popiołów zdobędzie więcej widzów i lepsze recenzje. Film przypuszczalnie pojawi się w kinach pod koniec 2014 roku czy tyto widzisz :D

ocenił(a) film na 7
wiktoriastanke

no i filmu nie ma ...

ocenił(a) film na 7
wiktoriastanke

Ma byc serial, podobno, wiec film nie powstanie.
Proponuje narazie zostac przy dosc dobrych ksiazkach, a nie walczyc o film, bo znajac zycie jak powstanie serial to bedzie lepszy.

FenrirLokeson

serial powstal, jest do dupy ;p

ocenił(a) film na 7
ephelouss

Widzialem pierwszy odcinek i szczerze, nie chce kontynuowac, wole przeczytac ksiazki, mam cala serie, 45 minut moge spedzic na czytaniu serii co tydzien i bede mial wiecej zabawy z tego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones