PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559065}

Dary Anioła: Miasto kości

The Mortal Instruments: City of Bones
6,5 93 960
ocen
6,5 10 1 93960
3,7 3
oceny krytyków
Dary Anioła: Miasto kości
powrót do forum filmu Dary Anioła: Miasto kości

Czy są może już jakieś konkrety odnośnie drugiej części serii? To, że Lily wspomniała we wrześniowym wywiadzie, że zaczęli kręcić, jakoś mi się nie chce wierzyć. Mamy luty. W sieci już coś by było...

ocenił(a) film na 10
luiza12

Nie będzie, pierwsza część zbyt mało zarobiła, aktorzy są już zbyt dorośli, a fakty z książki zostały tak zmienione, że nie da się ich odkręcić :/

ocenił(a) film na 6
luiza12

2016 - film odwołany, serial witajo... zadnych filmow

ocenił(a) film na 10
Sellesa

2018 - ani słuchu ani widu kolejnej części :(

ocenił(a) film na 6
CrazyNatalie

Przeciez serial wychodzi

ocenił(a) film na 6
CrazyNatalie

Znaczy jest emitowany czy ta niedawno zakończony

ocenił(a) film na 10
kasia275

Przykro mi ale jak już podpisali umowę nie mogą tak po prostu wycofać będą musieli nakręcić film

dominika_darzycka_7

Widziałaś tę umowę? Mogą spokojnie się wycofać.
Zobaczymy czy nakręcą czy nie.

ocenił(a) film na 6
dominika_darzycka_7

2016 - film odwołany, serial witajo... zadnych filmow

dominika_darzycka_7

ktoś wie kiedy ten film będzie? Albo czy już jest i gdzie można go obejrzeć ?

kasia275

Prawda Kasia :D Jest 2015

ania1465202

ja tez to jestboskie <3

wiktoriastanke

co jest boskie ten film?

wiktoriastanke

nie rozumiem

ocenił(a) film na 9
Zania88

http://www.filmweb.pl/film/The+Mortal+Instruments%3A+City+Of+Ashes-2014-688745 Proszę ;3

ania1465202

co to za link nie mogę go otworzyć

ocenił(a) film na 7
Zania88

http://www.eska.pl/cinema/news/32500/dary_aniola_2_miasto_popiolow_filmowy_ciag_ dalszy_miasta_kosci_jednak_zostanie_nakrecony

SecretGirl_96

Spójrz na datę. Bzdury na resorach, póki co o filmie nie ma żadnych informacji, prawdopodobnie nie powstanie.

kasia275

skoro nie ma żadnych informacji, skąd wniosek, że nie powstanie? :) pozdr.! ;)

girl_with_tattoo

Stąd, że pierwszy film był finansową klapą i prawdopodobnie studio nie zaryzykuje nakręcenia drugiej części. Może za parę lat wrócą do MP i nakręcą z inną obsadą. Również pozdr ;)

kasia275

różne filmy były klapami a kręcili dalej, nie ma co gdybać, trzeba zaczekać na jakieś oficjalne potwierdzenie ;)

kasia275

Artykuł został dodany zaledwie kilka dni temu, także prosiłabym najpierw się zorientować zanim po raz kolejny kogoś upomnisz, że nie ma racji.
"Kolejna książkowa seria dla nastolatek trafiła na ekrany kin. Lista tytułów, które wymienić wypada pisząc o ekranizacjach powieści dla nastolatek się wydłuża. I tak począwszy od Zmierzchu, nastał czas Igrzysk śmierci (Igrzyska śmierci, Igrzyska śmierci: W pierścieniu Ognia. Igrzyska śmierci: Kosogłos – premiera listopad 2014) a popularność tej serii skłania producentów do ekranizowania kolejnych (najlepiej trylogii). Nie zawsze film odnosi oczekiwany sukces i po nakręceniu części pierwszej kolejne nie powstają. Taki los spotkał Piękne Istoty i wygląda na to, że również serię Dary Anioła. Pomimo klapy finansowej Darów Anioła: Miasto kości zdecydowano się jednak nakręcić kolejną cześć, ale data premiery jest ciągle przekładana, a planowana data premiery na rok 2014 wydaje się nierealna, ponieważ brak jakichkolwiek informacji z planu, czy teaserów."

Podkreślam zdanie - " Pomimo klapy finansowej Darów Anioła: Miasto kości zdecydowano się jednak nakręcić kolejną cześć, ale data premiery jest ciągle przekładana, a planowana data premiery na rok 2014 wydaje się nierealna, ponieważ brak jakichkolwiek informacji z planu, czy teaserów. "

Dziękuję za uwagę, miłego wieczoru.

endorfinax33

Uwierz mi jestem zorientowana w tym temacie, bo siedzę po uszy w fandomie. Nie musisz być taka pretensjonalna :) "Pomimo klapy finansowej Darów Anioła: Miasto kości zdecydowano się jednak nakręcić kolejną cześć" podczas premiery pierwszej części mówiono że we wrześniu zaczną kręcić, niestety okazało się że film był klapą, ponadto scenariusz był do kitu. Przełożono, więc kręcenie na jakiś nieokreślony czas. Mówiono także o tym, że być może do drugiej części studio powróci dopiero za kilka lat z nową obsadą. Już kilka miesięcy trwa cisza. Aktorzy są zajęci własnymi projektami. Lily Collins pytana o drugą część mówiła, że nie ma żadnych informacji. Z tego też można wywnioskować, że najprawdopodobniej drugiej części nie będzie, a na pewno nie będzie jej w najbliższym czasie.

"Dziękuję za uwagę, miłego wieczoru."

P.S Jeśli coś się ruszy w tej sprawie i jednak zaczną kręcić mp w tym lub przyszłym roku, pierwsza tutaj przylecę i o tym napiszę, sypiąc sobie głowę popiołem :)

kasia275

No więc nie rozumiem tej kłótni... Wystarczy wejść na TT Jamiego i tam wszystko jest. Ostatnio dodawał on zdjęcia z Lilly z planu i ciągle pisze że lata między NY, UK, Hong Kongiem itd z powodu kręcenia filmu, czy też pokazów.

HeroinAddictXx

Ostatnio? Z Lily? Z planu? O.o
Lata po świecie ze swoim zespołem i dziewczyną ;)

ocenił(a) film na 10
HeroinAddictXx

Śledzę TT Jamiego i nie widziałam, aby dodawał ostatnio jakiekolwiek foty z Lily...?
Tak jak pisze kasia275 - lata po świecie z zespołem, a NY i Hong Kongu był ze swoją dziewczyną Matildą na kampanii Burberry.

kasia275

http://tmisource.com/2014/05/20/report-harald-zwart-no-longer-attached-to-direct -city-of-ashes/ Harald Zwart nie wyreżyseruje Miasta Popiołów.

ocenił(a) film na 10
kasia275

no wreszcie jakieś info! Może coś wreszcie się ruszy w tym temacie.

ocenił(a) film na 8
kasia275

A można w skrócie tak po polsku napisać? Nie każdy zna angielski...:-)

rubbim

Nic ciekawego nie piszą oprócz tego, że Harald nie jest już związany z produkcją drugiego filmu ;)

kasia275

Przepraszam bardzo , ale pierwsza czesc tonie jet zadna klapa! Uwielobiam ten film tak samo jak moi rowniesnicy . Uwielbiam ogladasc takie filmy. 2 czesc juz jest realizowana wiec nie wiem o co caly ten chaos?

paulus306

*Długie westchnięcie*
Cieszę się, że podobał się tobie i twoim rówieśnikom, ale to nie oznacza, że film odniósł sukces. Na świecie zarobił jedynie 90 mln dolarów, co jest słabym wynikiem. Tak jak wcześniej pisałam, o drugiej części nic nie wiadomo, więc nie prawdą jest to, że 2 część jest realizowana. Być może trwają prace nad nowym, lepszym scenariuszem i niedługo dostaniemy jakieś informacje o ekranizacji. Pozdrawiam.

kasia275

Nie masz racji shadow-hunters. strona mówi sama za siebie !

Miss_Cookies

No i? Co ta strona mówi?
W ostatnim wywiadzie Jamie powiedział, że GDYBY POPROSILI GO o zagranie w DRUGIEJ CZĘŚCI, to BY to z chęcią ZROBIŁ.
PODKREŚLAM "GDYBY". Mam nadzieje, że w końcu do was dotrze, że nie wiadomo czy będzie ekranizacja Miasta Popiołów.
Moim zdaniem raczej nie, ale mogę się mylić. Bardziej możliwym scenariuszem jest zrobienie od początku ekranizacji za kilka lat z inną obsadą.

kasia275

Zauważyłam,że cały czas powtarzasz iż "możesz się mylić". Nie rozumiem po co w ogóle ta niepotrzebna dyskusja. Może film będzie,a może nie. Według mnie nie powinniśmy się domyślać, bo potem wielu z nas się na końcu rozczaruję.

DariaCCT

Po to jest forum żeby prowadzić dyskusję.
Piszę tak, ponieważ nie jestem jasnowidzem i może jakimś cudem film powstanie.

kasia275

To mam pomysł. Najlepiej już nic nie pisz i zaoszczędź mi filozofii. Komentarze pozostaw dla siebie. Dziękuje.

DariaCCT

Sama zaczęłaś, więc w czym masz problem? Wcześniej z tobą nie pisałam i już więcej nie zamierzam. Amen

ocenił(a) film na 8
kasia275

Dotarło, w końcu piszesz o tym i piszesz... słyszałam że film okazał się klapą a do tego nie specjalnie zgrał się z książką. Ja osobiście uwielbiam książki sagi "Dary Anioła", także z niecierpliwością wyczekiwałam filmu, szukałam informacji... czytałam... ale nikt nic nie mówi, cisza, zero informacji o premierze, zwiastunach czy chociażby zdjęć z planu filmu. ŻADNEJ ZAPOWIEDZI. Myślę, że Kasia275 ma racje, uwierzcie mi, ja również chcę 2 część, ale nie ma co się oszukiwać, ciemno to widzę. Większość osób to pewnie gimnazjalistki zachwycają się filmem a trochę starci krytykują, nie oszukujmy się młodszym dziewczyną łatwiej przypodobać filmu tego typu. Ktoś wcześniej nadmienił "dorosła licealistka", jestem jedną z nich, mimo tego uwielbiam filmy tego typu i wszystko mi jedno co ludzie mówią. Film okazał się porażką na skale światową, więc kogo obchodzi zadanie niewielkiej ilości osób której film się podobał. Zresztą fani to jedno, krytycy filmowi itd to drugie. Jednak wciąż, mam nadzieje że film zostanie nakręcony, jestem fanką ksiażek i chcę widzieć części nastepne, ekranizacje! :)

kasia275

tylko kasko wiekszosci sie podoba jak bys nie wiedziala ze masz ten film w dupieto to niemoja wina

ocenił(a) film na 10
Zania88

Jedno jest pewne że film będzie mi się osobiście podobał nie nudziło mnie daję 10. :)

ocenił(a) film na 8
Zania88

http://bookgeek.pl/2014/06/26/swiat-kolejna-czesc-filmowych-darow-aniola-jamie-b edzie-jacem/

nie wiem jak reszta odbiera to co powiedziała Cassandra, ale wygląda na to, że jest duża szansa, że film jednak wyjdzie ;)

ocenił(a) film na 10
Zania88

Mnie osobiście ucieszyła by wiarygodna strona z datą premiery filmu, albo zaprzeczenia od obsady o powstaniu drugiego filmu. Czytałam na wielu stronach wiele sprzecznych informacji dotyczących premiery. Jedna strona datowała na koniec sierpnia, inna na koniec grudnia tego roku, a jeszcze inna nie podawała konkretnej daty tylko rok wyjścia (2015). Szczerze powiedziawszy Cassandra mówiła o zmianie całego scenariusza, więc nie wydaje mi się, że film wyjdzie jeszcze tego roku. Nie wiem też czy ta wypowiedź jest aktualna, lub nie wyrwana z kontekstu. Szczerze z chęcią obejrzałabym drugą adaptację tego filmu.

Zania88

W internecie przeczytałam, że światowa premiera tego filmu ma odbyć się 29 sierpnia 2014 roku, ale i w tym prawdy sami się przekonamy. Wiem również, że Lily i Jamie podpisali kontrakt na 2 dalsze części tego filmu, czyli Miasto Popiołów i Miasto Szkła.

ocenił(a) film na 8
marzycielkaaaa

Film został nakręcony, ale przerwali dalszą produkcję. https://www.facebook.com/180097542194397/photos/a.180119548858863.1073741828.180 097542194397/285260288344788/?type=1&fref=nf

Atlantaa

A to niby czemu przerwali produkcje ? Wiadomo czy film ukaże się w kinach ?

ocenił(a) film na 8
marzycielkaaaa

Nie wiadomo dlaczego przerwali produkcje. Film nie ukaże się w kinach.

Atlantaa

Boją sie klapy za duże koszty choć Jamie nadal nosi pierscien itp to kwestia finansowa tylko i wyłącznie .Myśle ze Jamie by sie poświecil dla roli i dalej całował swoją byłą jak by tylko kręcili ten film . Dla mnie to wina reklamy była za mało rozpowszechniona .Ja o książce i filmie dowiedziałam sie pół roku po premierze domyślam się ze dużo ludzi też.

ocenił(a) film na 8
Alizeclaire

Ja dość późno też się dowiedziałam o filmie.

ocenił(a) film na 7
Atlantaa

znalazłam coś takiego: http://jaceandclary.com/category/cassandra-clare/ więc chyba film powstanie?

ocenił(a) film na 8
lafarfalla

Boże. Sama nie wiem. Aktor grający Jace'a napisał coś innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones