PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155769}
5,2 59
ocen
5,2 10 1 59
Deaf Smith i Johnny Ears
powrót do forum filmu Deaf Smith i Johnny Ears

Nijaki ten western. Niewiele ma wad, niewiele zalet. Wszystko jest po prostu średnie. Zobaczyć można, bo aż takiego wielkiego zawodu nie ma. Dobrze zapełni nudne popołudnie.
Na pewno zawiódł mnie Anthony Quinn- rola głuchoniemego jest wymagająca, ale myślałem że tak doświadczony aktor sobie poradzi. Tymczasem przez większość czasu stroi miny które trudno zrozumieć. Franco Nero też nie zaprezentował się od najlepszej strony.
Wątek miłosny naiwny i niepotrzebny moim zdaniem. Ogólnie początek niespecjalny, może prócz sceny masakry rodziny która jest na prawdę mocna. Końcowa rozpierducha na plus i to ona jest najważniejszym punktem programu. Muzyka też niezła.
Jak już wspomniałem- można zobaczyć, ale nie oczekujcie nic nadzwyczajnego.

ocenił(a) film na 6
Lucky_luke

Wiesz, skoro Quinn gra głucho-niemego, to ciężko żeby robił co więcej poza "strojeniem min" i zabawą w kalambury :D Mi tam się podobał. Rozbroiło mnie to z tą kawą na koniec xD
Nero wypadł ok, nie był ani zły, ani jakiś powalający, zdecydowanie ma lepsze rolę na swoim koncie.

Motyw muzyczny, który się dosyć często przewija, fajny, główni bohaterowie sympatyczni, da się ich polubić. Fabuła prosta jak budowa cepa, właściwie aż mam wrażenie, że to takie o niczym. Wzięli, przyjechali, zrobili rozpierdziel u typa i tyle. Poza zabawnymi scenkami w burdelu, lekką sarpacką w barze i finałową rozpierduchą, które i tak nie była za specjalna, to właściwie no...nawet nieźle się to ogląda, ale to taki film na raz, nie chciałabym go jeszcze raz oglądać.
Taki średnio-niezły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones