PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763217}
7,2 5 034
oceny
7,2 10 1 5034
7,2 6
ocen krytyków
Detroit
powrót do forum filmu Detroit

Film o niedoli czarnych i żydów jest na pęczki. Może zmiana tematu i coś o indianach? jak wyrznęliście (amerykanie) prawie wszystkich rdzennych mieszkańców tego kontynentu. Indianie nie mają takiego lobby jak czarni i żydzi?

ocenił(a) film na 5
LOBO9

Wczoraj się urodziłeś? Filmów o eksterminacji Indian jest na pęczki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
LOBO9

Choćby Hostiles z 2017 roku Nowy film dotyczący Indian

ocenił(a) film na 8
ryan45

Tego nie widziałem. Dzięki za info

ocenił(a) film na 8
LOBO9

Wielki Mały Człowiek polecam...

ocenił(a) film na 8
bartje

To już kiedyś widziałem, ale sobie przypomnę :)

LOBO9

Znaczy mówisz o ludziach których "wódz sprzedał za paczkę fajek bo niemiał by z nich i tak z pożytku czy o tych co nie uciekli na drzewo?" Co do semitów to chyba 0 filmów, semita = Palestyńczyk ale kłamliwych filmów o żymianach (nad ludziach, bo my to goje) i jedynej słusznej religii sporo. Jak ktoś mi zarzuci anty coś tam to mu parę rzeczy przytoczę czemu nie jestem anty coś tam i pro coś tam, bo nie jestem. Na początek proponuję historię dr. Ewy Kurek

LukaszStanislawowski

Na razie jedyne co Ci mogę zarzucić, to nieznajomość ortografii.

perun_6

dziękuję :)

LOBO9

Przecierz to europejczycy przybyli do ameryki i mordowali rdzennych mieszkańców

ocenił(a) film na 8
reksio3_filmweb

Jak dokonywane były największe maskary Indian to amerykanie mieli już niepodległość. W związku z powyższym żołnierze, którzy dokonywali rzezi byli amerykańscy. Najgorsze w tym wszystkim było to, że czarni też w tych rzeziach brali udział i to zaraz po tym jak ich uwolnione z jarzma południowców.

LOBO9

DOKŁADNIE! tylko po co o tym pamiętać, lepiej zrobić film gloryfikujący czarnych terrorystów black panter!

LOBO9

DOKŁADNIE! tylko po co o tym pamiętać, lepiej zrobić film gloryfikujący czarnych terrorystów black panter!

ocenił(a) film na 8
EM_DZI

Też uważam, że Czarne Pantery to organizacja terrorystyczna i powinna być tak postrzegana.

LOBO9

właśnie chyba rdzenni amerykanie (indianie) nie mają takiego lobby niestety, i myślę, że mają też inne podejście do mówienia o takich sprawach

ocenił(a) film na 8
bohomazy

Niestety nie spotkałem nigdy osobiście rdzennego mieszkańca Ameryki Północnej, więc nie jestem w stanie z pierwszej ręki powiedzieć co sądzą o tej sprawie. Filmy, czy książki pokazują ich jako dumną, nie potrzebującą zbytków rasę. Dla których nie liczy się bogactwo, czy nauka. Oni mają swoje wierzenia, ziemię. To im wystarcza do szczęścia, które im zostało zabrane przez białego człowieka (oczywiście czarni też dodali do tego 5 groszy). Indianom bliżej do kultury azjatyckiej niż białej.

LOBO9

to chyba prawda, zgadzam się

LOBO9

Jak sam napisałes wielu zostało wyrżnietych więc nie ma kto optować już za takimi firmami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones