PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99503}

Dirty Dancing 2

Dirty Dancing: Havana Nights
6,6 86 053
oceny
6,6 10 1 86053
5,6 5
ocen krytyków
Dirty Dancing 2
powrót do forum filmu Dirty Dancing 2

Kojarzy ktoś piosenkę, bezpośrednio przed występem, kiedy Katie i Javier tańczyli w warsztacie samochodowym i przerwał im jego brat? Jeżeli ktoś wie, co to za piosenka - proszę o odpowiedź. Z góry thx ;)

Norman91

Wydaje mi się, że to Wyclef Jean - Dance like this.

ocenił(a) film na 9
Norman91

hm no cóż napewno to nie będzie wyclef. na bank. sama poszukuje tej piosenki i zdążyłam się tylko tyle dowiedzieć że jest to przeróbka time of my life zpierwszej części dd

ocenił(a) film na 10
Norman91

dokładnie chodzi mi o tę samą piosenkę.... niestety też nie mogę jej znaleźć ;( i nie mam zielonego pojęcia jaki ma tytuł ;/
proszę o pomoc ;) z góry wielkie dzięki :*

ocenił(a) film na 10
cyna

To na 1000% nie jest przeróbka "Time of my life" bo ona jest jak sie żegnają przed hotelem Katey. Podaję wam wszystkie piosenki które nie są na soundracku, a są w filmie
1. "(I've Had) The Time Of My Life"
2. "Itchy Twitchy Feeling" - Bobby Hendricks
3. "Timbason" - Anthony Carrillo, Justino Sanchez, Pablo Rosario, Israel Cruz, Pedro Bermudez, Rafael Lopez Diaz, Ernesto Roldan, Charlie Rodriguez
4. "Lamento Cubano" - Donato Poveda & The Troubadours
5. "High School Confidential" - Country Club Band Vocals by Jean Manuel Diaz
6. "Sleigh Ride" - Los Straitjackets
7. "Soy El Baile" - Pedro Martinez from Yerba Buena
8. "Represent - Havana Nights" - Orishas featuring Heather Headley
9. "Descarga Negra" - Lester Mendez
10. "Johnny's Mambo" - Michael Lloyd and Le Disc
11. "Como Te Gusta" - Jesus Alejandro "El Nino"
12. "A Comer" - Jesus Alejandro "El Nino"
13. "Mi Rico Son del Caribe" - The Julio Daivel Big Band
14. "Have Yourself A Merry Little Christmas" - Lena Horne
15. "Quiereme" - The Julio Daivel Big Band

agrafcia2

Proszę Cię jeśli wiesz o jaką piosenkę chodzi to Ci powiem " To jak wtedy Katie mówiła do Javiera że będę za tobą tęsknić itp. on jej odpowiedział itd. a potem powiedziała że Javier powiedzia że tańcząc można być kim tylko się chce i powiedziała że tańcząc z nim odkryła że zawsze chciała taka byćno i że krolowala w La Rosa Negra i jak tańczyli to była taka jarombista muzyczka jeśli wierz jaki to tytuł proszę o odpowież pozdro dla Ciebie jeśli ktoś wie jak ato piosenka piszcie na 964691 -Gadu Gadu :PP :)

martini102

ostatnia piosenka w La Rosa Negra to Black Eyed Peas - "Dirty Dancing"

Norman91

to była piosenka "Mi Rico Son del Caribe" wykonana przez Julio Daivel Big Band, słowa i aranżacja Angel"Cucco" Pena ale ciezko ją znaleźć jesli wpadniesz na jej trop to prześlij mi jakąś wiadomość na e-mail: koral2@INTERIA.PL albo na gg 6212193

Norman91

BOSHE A MYSLALAM ZE TYLKO JA SUZKAM TEJ CUDOWNEJ MELODYJKI JAK JAVIER I KATIE TAŃCZYLI W WARSZTACIE, I CO WIECIE JUZ COŚ A MOZE MACIE TA PIOSENKĘ JAK TAK TO PLEASE, PRZEŚLIJCIE MI !!! karolinkie21@wp.pl

ocenił(a) film na 9
stokrotna

Ma ją ktoś? :D Blagfam napiszecie ze macie! :D i moze mi ktos wyslac jesli ma :) dj_pompus16@wp.pl

ocenił(a) film na 7
dj_pompus16

Jest to piosenka heitor pereira - silver screen dance :) Na 100%.

ocenił(a) film na 9
annica_2

Jeeeeeeeeeeee!!!!!! Dzieki :D:D:D




<za krótki> :D

annica_2

UWIELBIAM CIĘ! <3 DZIĘKI! :*

ocenił(a) film na 10
Norman91

znamy tytuł ;p ale tego niegdzie nie ma w necie ;p ma ktos moze to na kompie ;) albo wie skad to zdobyć? ;)

ocenił(a) film na 10
anni_e

tadam :D zdobyłam xD i wrzuciłam ;p
http://www.wrzuta.pl/audio/dYBKoLnJDN/heitor_pereira_-_silver_screen_dance
jakies problemy to służe ;p

ocenił(a) film na 9
anni_e

Jest tez na wkretka.pl ;)


Bleee! Za krótki! :PP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones