PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534779}

Dla niej wszystko

The Next Three Days
7,4 99 374
oceny
7,4 10 1 99374
6,8 8
ocen krytyków
Dla niej wszystko
powrót do forum filmu Dla niej wszystko

John podmienia wyniki badań krwi Lary, które są prawidłowe. Lara w szpitalu otrzymuje 20 jednostek insuliny DOŻYLNIE przy braku zapotrzebowania na nią , co w normalnym przypadku wywołałoby natychmiastową hipoglikemię. Lara natomiast pokonuje szereg przeszkód na swojej drodze i jakimś cudem jest cała i zdrowa.:)

ocenił(a) film na 3
konradinho86

Jako chora na cukrzycę zgadzam się całkowicie. Nigdy w życiu nie przyjęłam insuliny dożylnie, a już na pewno 20 j. :) Mnie jednak najbardziej raziła niekompetencja wymiaru sprawiedliwości w końcówce, gdzie była ukazana ta scena morderstwa.

SPOILER








1. skoro kobieta została zamordowana uderzeniem w tył głowy to skąd dowód w postaci krwi na TYLE płaszcza skazanej niewinnie bohaterki? W sensie... uderzyła ją od tyłu?
2. Każdy morderca przecież odkłada gaśnicę na miejsce...
3. Serio, kobita o powiedzmy nienagannej dotychczas opinii dostaje dożywocie? Za kradzież pieniędzy? Przecież każdy poważny prawnik by to obalił...

/SPOILER

ocenił(a) film na 8
czasozachlanna

Słabo to oceniasz. 1. Widać jak sprawczyni mija ją na ulicy i dotyka. 2. Odłożyła ją skazana, bo gaśnica leżała pod kołem auta. To co miała zrobić? Ty co byś zrobiła z leżącą tak gaśnicą? 3. Nie za kradzież, tylko za morderstwo koleżanki, z którą była skłócona. Ty w ogóle oglądałaś ten film??? :/

dobrypiatek

Jesteś pół analfabetą? Poprzedniczka pisała o tym, jsk wyglądała rzeczywistość w kontekście tego, co się zdarzyło wg wymiaru sprawiedliwości i na podstawie czego zostala skazana, a nie o tym czy to miało sens w rzeczywistości, bo miało w odniesieniu do prawdziwej zabójczyni. W 3 punkcie zrobiła skrót myślowy, którego nie jesteś w stanie zrozumieć.

ocenił(a) film na 8
JackCarver

Ten skrót myślowy jest co najmniej niejasny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones