PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534779}

Dla niej wszystko

The Next Three Days
7,4 99 375
ocen
7,4 10 1 99375
6,8 8
ocen krytyków
Dla niej wszystko
powrót do forum filmu Dla niej wszystko

włosy aktorki....

ocenił(a) film na 8

Film w porządku. Trzyma w napięciu cały czas, nie nudzilam się. Jedyne co mnie razilo ( w sumie szczegół - być może się czepiam :p) to super ułożone i pokrecone lokówka włosy Lary w czasie ucieczki .No mogli sobie to darować :D babeczka ucieka z wiezienia , rozpuszcza PROSTE i nie ułożone włosy, a chwile później są pięknie zrobione :P poza tym, oceniam film na plus, rozumiem ze każdy chce mimo wszystko dobrze wyglądać na ekranie ;)

tysiek2212

Film super, ale też pierwsze co, to zwróciłam uwagę na jej włosy po ucieczce. Najpierw wygląda jak zbity pies, a nagle na piękną fryzurę, jakby 5 minut temu wyszła od fryzjera, a nie pół godziny wcześniej uciekła z więzienia. To jedyne co mi się nie podobało.

tysiek2212

Też zwróciłam na to uwagę! ;)

ocenił(a) film na 7
tysiek2212

Haha, dokładnie!

ocenił(a) film na 7
tysiek2212

Też to zauważyłam :)

ocenił(a) film na 10
tysiek2212

faktycznie to da się zauważyć.....a może pęd wiatru je tak pieknie poukładał? Przecież wcześniej otowrzyła drzwi auta i chciała wyskoczyć z pedzącego samochodu. :):):):)

tysiek2212

To normalne. Użyła szamponu, a później pianki do włosów firmy XXX ;-)

ocenił(a) film na 3
tysiek2212

Zauważyliście tylko świetną fryzurę? A gównianego scenariusza nie? Ratunku!

ocenił(a) film na 3
szopkaaa

Jakże ja się z Tobą zgadzam

ocenił(a) film na 7
szopkaaa

Gówniany scenariusz? Niby w którym miejscu? Bardzo dobry film akcji który trzyma w napięciu. Czego się spodziewałaś, dialogów o sensie życia?

ocenił(a) film na 8
tysiek2212

A ja się nie zgodzę. Widać na początku filmu kobieta włosy farbuje i prostuje. Później są ciemne i naturalnie kręcone. Gdy w trakcie ucieczki rozpuszcza je z kucyka zostaje po tym odciśnięty ślad gumki i fale (włosy kręcone i wysokoporowate ;)). Ja mam taki efekt naturalnie na codzień czego nienawidzę :) także wczulam się w rolę ;) plus dla męża za kupione kosmetyki na drogę ! Przydałaby się jeszcze prostownica do górnych partii ;))

ocenił(a) film na 7
tysiek2212

Fajny spoiler, pozdrawiam

parti123

Żaden spojler. Nawet w opisie filmu (streszczenie) jest napisane o ucieczce z więzienia. Spojler byłby gdyby ktoś napisał, czy im się udało czy nie.

perun_6

+1 albo o paru sztuczkach Maximusa, mających pościg wpuścić w …
Nie będę spoilował

ocenił(a) film na 8
tysiek2212

Nie zwróciłem na to uwagi, natomiast zwróciłem uwagę na coś innego - również dotyczącego włosów głównej bohaterki.
Mianowicie przed aresztowaniem i  w jego trakcie, skazana żona Johna jest naturalną i powiedzmy pospolitą blondynką (ma jasne blond włosy).
Gdy jest już w areszcie, i mąż John przychodzi do niej na widzenie, ona nagle ma zupełnie inny (ciemniejszy) kolor włosów.
Rozumiem, że w aresztach czy więzieniach osadzeni i więźniowie biorą prysznice, i że w tym celu dostają jakieś środki czystości (mydło czy szampon). Ale żeby były aż takie "luksusy" że dostają farbę do włosów?:) No w to jakoś ciężko mi uwierzyć.
Ale to może zależy od "rangi" i poziomu danego zakładu karnego/więzienia. Nie znam się:)

raf_filmweb

Myślę, że to nie był – jak zauważyłeś – zabieg realistyczny, a symboliczny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones