PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 288
ocen
6,3 10 1 13288
5,2 4
oceny krytyków
Dog Soldiers
powrót do forum filmu Dog Soldiers

Zdecydowana czołówka wśród filmów o wilkołakach, świetny klimat, znakomita realizacja tak całości, jak i poszczególnych scen (na przykład wyszarpywanie jelita) - zarówno od strony technicznej jak i artystycznej nie zawodzi, pobać się można i rozerwać też.. A tekst "Obyś dostał sraki, p*jebie!!" jest po prostu genialny.

ocenił(a) film na 7
Shiloh

Pamiętam, że film był na TVP, ale z okrojonym tłumaczeniem i na TV PULS już z lepszym w 16:9, ale od lat żadna stacja nie powtarza tego filmu....A szkoda, miałem nawet nagrane kiedyś z TVP, ale skasowałem gdzieś. Ale teraz nawet nie pamiętam kto czytał, a ty? Na VHS kto to wydał? Ja mam jak narazie jedynie wersję divix i tam właśnie pada taki text jak wymieniłeś i czyta Gudowski. Pewnie to wersja DVD.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Ja oglądałem wydanie Kino Świat i czytał (chyba) Kozioł, jeśli nie on, to Gudowski, ale raczej Kozioł.

ocenił(a) film na 7
Shiloh

I jak tłumaczenie? A wersję TV znasz?

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Tłumaczenie nienajgorsze (nie pamiętam jednak, kto tłumaczył), ale film tak mną wstrząsnął, że postanowiłem więcej do niego nie wracać.

ocenił(a) film na 7
Shiloh

Wstrząsnął? W sensie pozytywnym, czy negatywnym?

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Stał się dla mnie strasznym filmem na jeden raz. Nie chcę się bać więcej w taki sposób.

ocenił(a) film na 10
Shiloh

Mnie się raz te wilkołaki przyśniły - nic przyjemnego:) Ale film nadal lubię!

ocenił(a) film na 10
Shiloh

To mój ulubiony horror! Świetna obsada, klimat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones