PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451731}

Dogonić życie

Racing for Time
6,5 347
ocen
6,5 10 1 347
Dogonić życie
powrót do forum filmu Dogonić życie

Jak myślicie ktora spowrotem wrocila ? szkoda,ze nie pokazali bo co mi po moich domyslach ;d

ocenił(a) film na 8
Vanja_8

nie mam pojęcia.. też żałuję, że nie pokazali.

ocenił(a) film na 8
indecis

No nie wiem w moim odczuciu to Vanessa mimo tego,ze na koncu powiedzieli o ukonczeniu szkoly i pojsciu na studia ;)

ocenił(a) film na 7
Vanja_8

Ja też kompletnie nie mam pojęcia, mogli pokazać :P

ocenił(a) film na 8
buszasz

A ja myślę, że wróciła ta co ćpała, bo nie skorzystała z szansy i nie chciało jej się biegać bo wolała ćpać...

ocenił(a) film na 6
Vanja_8

jak dla mnie to była przenośnia, chodziło o to że nie wszystko jest takie piękne i nie wszystkim się udaję, a mogła to być każda z nich przecież

ocenił(a) film na 6
Doogi

alb żadna z nich, przecież było tam dziesiątki innych dziewczyn.

użytkownik usunięty
Vanja_8

Ja mam mieszane uczucia co do tego czy była to, któraś z dziewcząt biegających czy właśnie taka metafora, że pomimo szansy niestety nie wszystkie osoby z niej korzystają. Jeśli jednak miałbym się zabawić w zgadywankę to stawiałbym na tą pulchniejszą Blondynkę, która się kaleczyła. Jej uraz psychiczny z dzieciństwa mógł zasnąć w momencie przygotowań do biegów i wspólnego celu. Po wyjściu stanęła znów na przeciw trudnemu życiu i trauma mogła powrócić... Uznałbym to jednak za wielki plus, że twórcy nie zdecydowali się na ukazanie twarzy gdyż zasugerowali by nam niepotrzebnie jaki problem był najtrudniejszy do uniesienia na wolności.. A tak otrzymujemy morał całkiem pozytywny, że szanse powinien otrzymać niemalże każdy ale nie wszyscy z tego korzystamy gdyż życie w grzechu jest łatwiejsze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones