PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112089}

Doktor Żywago

Doctor Zhivago
7,2 9 988
ocen
7,2 10 1 9988
Doktor Żywago
powrót do forum filmu Doktor Żywago

powieść jest głęboka, poruszająca jedna z najlepszych w dziejach ten film niestety tego nie oddaje, jeszcze ta keira grająca z taką "namiętnością" jak lektorzy czytający telenowele meksykańskie:(

ocenił(a) film na 7
dolly_s_2

Kira ładnie wygląda na ekranie i tyle. Zagrała kiepsko. Postać Lary jest bardzo złożona, a ona za choinkę nie potrafiła tego oddać. Co do powieści, to zgadzam się w 100% jest niezwykła, nasycona poezją.

ocenił(a) film na 5
dolly_s_2

Wg. mnie ta ekranizacja to ordynarne hollywoodzkie romansidło. Jeśli kierować się poziomem amerykańskich odbiorców, film jest ok, natomiast dla miłośników dobrego kina - absolutnie nie do przyjęcia.

ocenił(a) film na 8
Damned

Nie wiem skąd Ci sie ten Hollywood wziął, bo film kręcony był w Europie i nawet amerykanskiego aktora nie uświadczysz.

ocenił(a) film na 3
dolly_s_2

dobre skojarzenie, ale ogólnie kobietka ładna :)
Damned - ordynarna hollywoodzka produkcja, która ma widza za idiotę i wszystko trzeba mu pokazać nawet kanibalizm.
To tylko pokazuje, jak hollywood potrafi nawet z dobrej powieści zrobić szmirę, aż żal patrzeć. I do tego te czarnobiałe zdjęcia na siłę wplecione - no to już trzeba być zupełnym amatorem reżyserskim aby takie coś umieścić. Brrrr Generalnie, nie polecam. Mam nadzieje, że pierwotna wersja jest o wiele lepsza (a jeszcze jej nie widziałem).

kyle_reese

mi się stary Doktor Żywago bardzo podobał :) Postać Lary jest tam zdecydowanie na uboczu,ale Omar Sharif jest cudowny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones