PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108474}

Dom latających sztyletów

Shi Mian Mai Fu
7,3 44 761
ocen
7,3 10 1 44761
6,9 12
ocen krytyków
Dom latających sztyletów
powrót do forum filmu Dom latających sztyletów

Słaby film

ocenił(a) film na 2

Nie podobał mi się. Nie lubię tych chińskich, japońskich i koreańskich produkcji. W ogóle to był film fantastyczny jak dla mnie. Zdecydowanie 2/10

ocenił(a) film na 7
rzyczki

Mi się akurat podobał, może nie jakoś strasznie, ale z przyjemnością obejrzałam. Ale ja nie o tym... Skoro nie lubisz "tych chińskich, japońskich i koreańskich produkcji", to po co je w ogóle oglądasz? Masochizm czy co? Ja się na przykład nie katuję rzeczami, które mi nie leżą...

ocenił(a) film na 2
beige

Moja rodzina go oglądała, więc się przyłączyłem do seansu, ale potem żałowałem.

Pozdrawiam

rzyczki

rzycki ty cybale! muminki se wlacz...a moze barbie i roszpunke czy jakos tak...

ocenił(a) film na 2
lupomadzi_2

Co to za słowo "cybal"?

Jak cię jeszcze nie nauczyli ortografii to się nie wypowiadaj.

Pozdrawiam serdecznie

lupomadzi_2

Ja nie mogę!

rzyczkiemu nie podobał się tego typu film i już wyzywasz.

A ty idz oglądaj Sexipistols czyli znakomity gniot i wstyd dla westernów.

Zero kultury i brak wiedzy o filmach

Serdzecznie Pozdrawiam

piter_sobiecki

Racja...często widzę na forum odpowiedzi w stylu "Nieznasz się,masz 0 wiedzę o filmach" itp itd tylko dlatego że ktoś napisał że mu się film niepodobał.
No śmieszne po prostu...sami pseudofani...

Matt_19_

jak sie gatunku nie lubi to sie nie oglada c'nie? ja nie lubie horrorow, ale nie biegam po tematach o teksanskiej masakrze i nie wkurwiam fanow pustymi postami, ze to gniot. A ty panie madry od pseudofanow i "Nieznasz się,masz 0 wiedzę o filmach". Załozyciel tematu ma gowniane pojecie o filmie czego najlepszym przykładem jest ocena 2 i 'dla mnie to film fantastyczny' xD no cooo tyyyyyyyyyyy? Oo serio? Basn, czyli dzieło z elementami fantastyki i elemtami ludowych historii. Mieszanie filmu z błotem dlatego ze był taki jak powinien< bo był, jak na basn> to tak jak mowienie ,ze 'władca pierscieni' jest gniotem na 2 bo jest magia jakies cuda niewidy

załosne

ocenił(a) film na 2
damian0124_2

Panie idź Pan w....

ocenił(a) film na 4
damian0124_2

No ja akurat jestem fanem Azjatyckiego kina ale muszę przyznać że ten film był wyjątkowo słaby i cholernie infantylny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones