PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848885}

Dom na plaży

The Beach House
4,5 1 261
ocen
4,5 10 1 1261
8,0 3
oceny krytyków
Dom na plaży
powrót do forum filmu Dom na plaży

Tak jak w tytule - uważam, że ocena jest bardzo zaniżona. Film spokojnie mógłby mieć średnią "6". Prawie od samego początku przytłacza nas niepokojącą atmosferą, momentami wręcz klaustrofobiczną. Oglądając film, można poczuć się trochę jak we śnie, w którym chcemy biec, ale z jakiegoś powodu robimy to bardzo wolno. Tajemniczość, poczucie niepewności, stopniowo budowane napięcie, wszystko widziane z perspektywy tylko garstki osób, a do tego zakończenie, które owszem, mogłoby być lepsze, ale na pewno jest ciekawe.

Jeżeli masz ochotę na obejrzenie całkiem mrocznego filmu, w którym nie do końca wiadomo, co się w zasadzie dookoła dzieje i nie ma w nim aktorów typu "Rambo", a zakończenie jest zaskakujące, to jak najbardziej polecam!

ocenił(a) film na 2
slawmm

ocena akurat jest sprawiedliwa, ale dla mnie i tak za wysoka.
film na poczatku jeszcze dalo sie ogladac, ale od sceny pojawienia sie tych dziwnych robakow sceny zaczely byc na maksa wydluzane co bylo niepotrzebne
jedyne uczucia jakie wzbudza ten film to tylko irytacja

ocenił(a) film na 4
slawmm

film jest irytujący. dwie trzecie to wypełnienie go dialogami o niczym i wątkiem jak z jakiegoś serialu dla nastolatków o samotnej parze w domku na plaży. jedna trzecia faktycznie budzi grozę i niepokój. film to niewykorzystany potencjał gdzie z braku budżetu i rozmachu na ciekawą historię zrobili opowieść o parze w domku na plaży zamiast coś naprawdę ciekawego. nuda i potencjał 4/10

ocenił(a) film na 5
slawmm

Jak dla mnie do połowy się dłuży.Ale jak zaczyna panować ten cały wirus,to akcja się nawet rozkręca i wszystko to całkiem nieźle wyglądało.Jednak liczyłem na coś znacznie lepszego.Dla zabicia czasu można obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones