PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877679}

Dom z koszmarów

Aftermath
5,1 9 539
ocen
5,1 10 1 9539
Dom z koszmarów
powrót do forum filmu Dom z koszmarów

Tragedia

ocenił(a) film na 1

Nie wiem, czy ktoś płaci ludziom za komentarze i oceny pod tym filmem, ale zaklinam Was - nie oglądajcie tego gniota. Przez większość filmu nic się nie dzieje, a rozwiązanie przyprawia o ciarki żenady.

ocenił(a) film na 1
Gunslighter

Od pierwszej sceny czuć, że to nie będzie dobry film. Obejrzałam go do końca co byłam ciekawa co tak naprawdę się wydarzyło ale każda minuta to prawdziwy ból. Począwszy od źle dobranej pary głównych bohaterow ( zero chemii między nimi) po dziwną grę wszystkich aktorów! Porażka. Nie polecam, wręcz zalecam nie oglądać.

Gunslighter

A Ty się dzisiaj obudziłeś ? Przecież Netflix ma naganiaczy w sieci. Zobacz jakie oceny ich premiery mają na imdb. Dopiero co jest premiera a ich produkcja ma same prawie 10/10 i hasła w komentarzach : Awesome, Excellent, Great itd Mija kilka dni i średnia spada dramatycznie. Tylko naprawdę człowiek ślepy tego nie zauważy. To samo się robi tutaj. I za samo to ze jest na Netflix dostaje 7/10

Gunslighter

Chyba Tobie płacą za wystawianie jedynek i żenujących komentarzy

ocenił(a) film na 1
Gunslighter

Zgadzam się. Obejrzałam z polecenia i straciłam tylko czas. Wiecznie ciemna chałupa i niemy psychol w piwnicy, a ostatnia scena naprawdę straszy sugerując, że może na pierwszej części nie poprzestaną ;)

Gunslighter

Niestety zmieniają się czasy i upodobnia... Stare kino odeszło razem z wypożyczalniami i telewizją. Współczesne niskobudżetowe produkcje, robione masowo dla platform typu netflix musza odpowiadać młodemu pokoleniu. Dlatego Ci się cieszą i jarają, jaki to cudowny film... Ci sami ludzie którzy nie obejrzą Lśnienia, 1408, Dziewiątych wrót, okna na podwórze (chamskie nawiązania były na tym filmie), Obcego, Ringu, Duch, Czerwonej róży, Mgły czy całej masy innyc niezłych filmów bo... są za stare. A oni tego nie ogladają i już. Trzeba się pogodzić. Oglądać to co jest w kinach, tam jeszcze się trafia coś znośnego. I odkopywać stare produkcje. Czasem coś się jeszcze znajdzie :)

Gunslighter

Przypomniał mi się The Boy. Nienawidzę takich rozwiązań. Horror dla mnie to zawsze coś nadprzyrodzonego, paranormalnego. I nic nie zmienia to że podczas większości trwania filmu tego nie wiedziałem. No ale świat jest duży, na wszystko miejsce się znajdzie.

ocenił(a) film na 6
Gunslighter

A mnie się podobał. I nie jestem naganiaczem z Netflixa bo większość ich horrorów jest faktycznie beznadziejna (zwykle wystawiam im oceny między 2 a 3 na 10), a ten film mnie na prawdę trzymał w napięciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones