PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462795}
7,7 2 203
oceny
7,7 10 1 2203
Don 2
powrót do forum filmu Don 2

wiecie co chcialabym wiedziec kto napisal tutaj ze don 2 wogole istnieje? ludzie takiego czegos nie ma..na zadnym zagranicznym forum czy stronie nie znajdziecie czegos jak DON 2...tego filmu nie ma...

elwira091991

bo jeszcze nie został nakręcony. Ekipa zabierze się za to jeszcze w tym roku.. tak czytałam na jakimś forum.

elwira091991

Niejestem pewna co do tego filmu, bo na jego stronie pisze ze SRK bedzie grał i Dona i Vijay'a, a Przecież każdy kto Oglądał 'dona' wie że Vijay Umarł, Wiec alebo to Mała Pomyłka, Albo Cały ten Film to Głupota....

ocenił(a) film na 6
__KarLa__

eee, jak można ocenić film, którego się nie widziało, bo nie został nakręcony? No nie rozumiem...

Kinomaniaczka_

Ona go nie ocenia tylko stwierdza fakt. Sama się nad tym zastanawiam. Wydaje mi się, że Vijay powróci... wiecie reinkarnacja ;] ale to moje zdanie.

one_blood

eee...... to Don2 bedzie czy nie, bo już sie pogubiłam... ja chce DONA2 :PP na innej stronie wyczytałam, że pod koniec roku ma byc krecony...??

ocenił(a) film na 10
Madleen

w internecie na obcojęzycznych stronach Don z 2006r.jest nazywany Donem2
i dlatego w obsadzie napisane jest,że SRK gra Dona i Vijaja

wazka16

bo Don z 2006 to z tego co czytałam to remake - dlatego na zagranicznzych wpisali ze to dwójka ;)

ocenił(a) film na 6
elwira091991

ja znalazlam na zagranicznej stronce o tym filmie http://www.imdb.com/title/tt1285241/ wiec moze powstanie.

mrooweczka_2

Oczywiście, że powstanie. W tym roku już zaczną kręcić :D

elwira091991

Ja o Don 2 słyszałam już ho ho ho dawno... moze z dwa albo rok temu... w gazetce było napisane...

elwira091991

tak,to prawda że beda go krecic :)ale dopiero w 2011 roku poniewaz SRK kręci narazie inny film Ra One

ocenił(a) film na 10
deepika96

Na youtube sa momenty kiedy kręcili, już jest dużo zdjęć i uważam że Shahrukh nienajlepiej wygląda w długich włosach;p
Ale mimo to czekam na Dona2 bo jedynka się skończyła co najmniej zaskakująco ;]

użytkownik usunięty
S_jak_Ser

Ta. Srk jest straszny. Wiemy ,że będzie w więzieniu, skoczy z 300-metrowego budynku i git. Szkoda tylko ,że będzie tylko Don, a nie Vijay xD

S_jak_Ser

Ja też czekam na niego z nie cierpliwością choć też mam pewne obawy...

użytkownik usunięty
elwira091991

Nie, wcale go nie ma -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones