PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462795}
7,7 2 203
oceny
7,7 10 1 2203
Don 2
powrót do forum filmu Don 2

Don 2

ocenił(a) film na 10

Także od wczoraj jestem po seansie ;) w Anglii premiera już miała swoje miejsce i jestem zachwycona.. Srk jest po prostu niesamowity. Bałam się trochę po Ra. One , ale nie miałam czego. Muzyka, pamiętam tylko jeden teledysk reszta była w tle, efekty jak na 3D to wiadomo jak przy każdej produkcji ja tego 3d za bardzo nie widziałam ;P poza tym sama akcja była dobra. Nie znam się na tym za dobrze, ale Szaruk w scenach pościgu - wow. Ogólnie 9/10. Brawo - Srk i Boman Irani.

ocenił(a) film na 8
wajolka90

Jeśli będzie Don 3 to prawdopodobnie już bez Priyanki. Ostatnie wieści donoszą, że wielka przyjaźń SRK i Piggy Chops zakończyła się z wielkim hukiem i zobaczenie ich ponownie na ekranie graniczy z cudem.

ocenił(a) film na 9
Maddie_filmweb

No prosze, tego to nie wiedziałam chociaz cos tam ostatnio czytałam ze sie pokłócili czy coś i sie zdziwiłam że jak Gauri robiła w domu imreze promujaca chyba DON 2 to własnie Priyanki nie było....zawsze gdyby byla Trzecia czesc to Priyanke mogła by inna aktorka zastąpić,choc juz chyba by nie bylo tego uroku Romy

Maddie_filmweb

a co sie stało że przestali sie przyjaźnić ??

ocenił(a) film na 10
nunax4

Ponoć podczas kręcenia Agneepath Priyanka za bardzo zbliżyła się z Hritikiem, a że Suzanne Roshan i Gauri Khan to najlepsze przyjaciółki, to zaczęły jej obie unikać. Dodatkowo ponoć Gauri bała się, że PC za bardzo zbliży się do SRK.

ocenił(a) film na 9
jjmmww

Film świetny.Może nieco gorszy od 1 części,ale rzadko zdarza się by kontynuacja przebiła pierwszy film.SRK jak zawsze wspaniały.Widać,że wczuł się w rolę i odpowiednio do niej przygotował.

http://przetestuje-sprobuje.blogspot.com/2013/12/zapanie-dona-nie-jest-trudne-je st.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones