PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462795}
7,7 2 203
oceny
7,7 10 1 2203
Don 2
powrót do forum filmu Don 2

Od stycznia 2010r. rozpoczną się zdjęcia do "Dona2".
Będą w nim cisami aktorzy co i w jedynce: Shahrukh Khan, Priyanka, Arjun Rampal i Boman Irani.:) Jeszcze niedawno nie było do końca wiadomo czy Priyanka na pewno będzie w drugiej części filmu, ale całkiem nie dawno podjęto decyzję, że zagra ona w "Donie 2" Romę. :)
Druga część filmu ma być interesująca, wiadomo tylko że Vijay nie żyje, a Shahrukh jest Donem. Szkoda tylko, że zdjęcia do filmu mają zacząć się tak późno..;(
Pozostaje nam tylko czekać. :)
Pozdrawiam. :_)

__KarLa__

Och! Czy to pewne, że Vijay nie żyje? Straszne? Pewnie nic więcej o treści nie wiadomo. Szkoda. Priyanka musi zagrać Romę. Mogą ją widzowie nie lubić, ale jak zagrała w pierwszej części to i w drugiej musi. Napisałaś 2010 r. No to znając życie film ukarze się w 2012 r. Rany! Tyle czekania. Jak coś będziesz wiedzieć więcej to napisz. Namaste

Marguerite

Zbyt długo jak na moją cierpliwość... Bardzo jestem ciekawa o czym będzie. Mam nadzieję, że zrobią kontynuację z tymi samymi aktorami. Piszcie, piszcie... Namaste~~

Marguerite

Tak, szkoda że tak długo trzeba czekać.
Jak już mówiłam, gdy udział Shahrukha, Arjuna i Bomana był już od dawna znany, to nie miano pewności co do udziału Priyanki. :)
""" Źródło mówi: „Członkowie Excel Entertaiment nie byli pewni czy będą współpracować z Priyanką, ale później - po pojawieniu się takich hitów jak "Fashion” i „Dostana” – jej popularność wzrosła.Decyzję o jej ponownym pojawieniu się w „Donie 2” podjęto więc niedawno". """

A informacja że Vijay nie żyje jest niestety pewna..., sam producent filmu się na ten temat wypowiadał, powiedział, że jak na razie wiemy, że Vijay nie żyje, a Shahrukh jest Donem. :) Dodał jeszcze że zdjęcia do filmu będą kręcone w Berlinie i Irlandii. :)

Jeżeli będę wiedziała coś jeszcze, to na pewno napisze. :)
POzdrawiam. :)

__KarLa__

2010r-zaczną kręcić... 2012-skończą...
NIE!!! Za długo, ja chcę szybciej :(
Ale biorąc pod uwagę wczorajszą operację Shahrukha (wiadomo, że teraz w Donie 2 już nie będą go tak narażać w jakichś akcjach) no i jeszcze najbardziej oczekiwane My name is Khan, które jeszcze będą kończyć, to... wybaczam. Dla Shahrukha wszystko, dla DONA mogę poczekać może i z 5 lat, ale dalsze losy Dona, Romy, Anity itd. muszę zobaczyć kiedyś :)

Madleen

Właśnie. Romy! Więc ona musi się pokazać. Nie lubię, jak zmienia się aktorów podczas akcji filmu. Co? Jak w "Dynastii" będzie miała wypadek samochodowy, nadpali się żywcem i po operacji plastycznej będzie jak Barbi (nie wiem czy dobrze napisałam)? Podłożą inną aktorkę, albo powiedzą że Roma odjechała z Jasjitem w siną dal? Darujcie Sobie. To porządna sensacja. Żadnej "Dynastii" i plastikowych Kenów i Barbi. Priyanka nie jest aż taka zła. Ujdzie w tłoku. Dajmy dziewczynie szansę. Wyrobi się. Jest ładna, więc odwróci uwagę widza od swojego "talentu aktorskiego". ;) Karolaa! Dzięki. Trzymaj rękę na pulsie. Jesteś potrzebna. Madleen! Masz rację. Możemy poczekać na NIEGO i 5 lat. Ale szkoda, że to tak długo. Ach!

Marguerite

Ja w ogóle nie wiem, czemu tak wszyscy na Priyankę "najeżdżają". Ja nawet bardzo lubię. Może nie znam się na aktorstwie, ale w roli Romy bardzo mi się podobała i w Krrishu. Jedno co mnie w niej razi, to tylko taniec. Sądzę, że hinduski mają taniec we krwi, a Priyanka niestety tańczyć wcale nie umie :( Tak stwierdzam po moich 2 filmach z nią. No i jeszcze o Blluffmasterze zapomniałam (tutaj wydawała mi się trochę sztuczna)... Ale wracając do obsady DONA 2, to ja nie chcę widzieć żadnych zmian. Wszyscy aktorzy z części pierwszej mają grac w 2 :) Tylko, żeby Kareena nie występowała gościnnie w jakiejś piosence :/ Mogą wziąć Ash, Madhuri, Juhi, Kajol czy Rani lub Preity ale nie Kareena!

ocenił(a) film na 7
Madleen

Ja też lubię Priyanke. Wszyscy mówią że nie umie grac ale za co by dostała nagrodę aktorki czy coś w tym stylu. Z tańcem jest gorzej u pani Chopry, ale jej uroda jakoś to zatuszuje. Jeśli chodzi o dona to obsada jest dobra i czekam z niecierpliwością :).

kajol2

Tak, moim zdaniem, to Priyanka gra dobrze...., tylko właśnie ten taniec, ale można to przeboleć. :)Właśnie beznadziejnie by było gdyby zmienili aktorkę z niej na kogoś innego..., więc nie wiem po co oni się zastanawiali czy ona ma grać w 2 czy nie. Jak dla mnie to dobrze zagrała Romę. :P
Dla "Dona 2" Nawet więcej niż 5 lat.:) Już się doczekać tego filmu nie mogę.
Jak na razie nowych info nie ma..;(
Ale czytałam, że operacja Shahrukha się powiodła. :) Więc jest OK. :)

POzdrawiam. :*

__KarLa__

Może już to wiecie...ale.....,
Farhan Akhtar planuje premierę „Dona 2” na czas tego święta Diwali (w te same święto w roku 2006 odbyła się premiera "Dona").
O planach dotyczących filmu Farhan Akhtar mówi tak:
„Film „Don 2” wymaga od realizatorów kręcenia w lecie, ale zarówno dla mnie, jak i Shah Rukha najbliższe lato zupełnie odpada. Obaj jesteśmy związani naszymi dotychczasowymi zobowiązaniami filmowymi, które musimy w tym roku wypełnić. Zatem na „Dona 2” rezerwujemy sobie lato 2010.”

Producent potwierdza, że fabuła „dwójki” rozpoczyna się w miejscu, w którym „jedynka” się kończy. Zaskakujące zakończenie „Dona” było całkowitym odstępstwem od pierwowzoru tego filmu - „Dona” z 1978 roku z Amitabhem Bachchanem w roli głównej. I przy skłonności Farhana do tworzenia odmiennych, oryginalnych filmów, w fabule i konstrukcji „Dona 2” można się spodziewać praktycznie wszystkiego. :)

__KarLa__

Wiemy, juz wiemy... ale nie załamujmy się w oczekiwaniu na kolejna część filmu. Może pociesza was moje poglądy:

skoro film ma byc kręcony latem 2010 roku to film pewnie wyjdzie po nowym roku 2011.

Mam nadzieję, że kogos tym pocieszyłam.... Namaste

Radhika44

Nie pozostało nic, jak tylko czekać. ;)

ocenił(a) film na 7
_Pink_

A ja myślałam, że ten film już nakręcili :( Tylko co z tym Vijay'em? Skoro umarł, to może będą jakieś retrospekcje?

kerekekekokeks

Zdjęcia nie rozpoczną się w styczniu 2010 roku :/

|18.09.2009|
Planowana premiera "Dulha Mil Gaya"

|luty 2010|
Planowana premiera "My Name Is Khan"

|lato 2010|
Planowana premiera filmu animowanego "Koochie Koochie Hota Hai"

|lato 2010|
Planowany początek zdjęć do "Dona 2" - premiera filmu w roku 2011 !!!

Koszmar. Więc 2. część ukaże się dopiero po 6 po części pierwszej...

Madleen

Błąd :P
Koszmar. Więc 2. część ukaże się dopiero po 6 LATACH po części pierwszej...

ocenił(a) film na 7
Madleen

Szkoda, niedługo ten film zrobią w 2015. A ja tak czekam na Dona 2 :(

kajol2

Mam nadzieję, że plany Shahrukha nie przeciągną sie jeszcze bardziej... Inaczej to czekanie mnie wykończy.
Tak w ogóle to tylko Don wie o tym, że Vijay nie żyje.

Radhika44

Cały czas przykładają tę premierę i rozpoczęcie zdjęć..! Matko!
Ile będą nam kazali jeszcze czekać..?!
Ostatnio wyczytałam:

Producent Ritesh Sidhwani informuje: """Zdjęcia do "Don 2" rozpoczną się w lecie przyszłego roku w Berlinie, a premiera odbędzie się w 2011 roku."""

Więc miejmy nadzieję, że już nic się nie opóźni!!

A tu, coś na temat opóźnienia tego wszystkiego:

""""Jest wiele powodów, które miały wpływ na opóźnienie zdjęć do "Don 2". Uraz Shah Rukh'a, a potem sezon IPL. Scenariusz jest gotowy i możemy zacząć zdjęcia w każdej chwili. Film ma mieć rozmach i będzie kręcony za granicą. Musimy jednak kręcić w lecie, żeby mieć w plenerze odpowiednie światło. To dlatego przesunęliśmy pracę na 2010 rok"""", powiedział Farhan.


Pozostaje nam tylko czekać! Jeszcze tylko około 2 lat...;D
Tak się pocieszajmy!! :D
Namaste. I zapraszam do mnie na Bloga. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones