PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36732}

Donikąd

Nowhere
6,8 1 437
ocen
6,8 10 1 1437
Donikąd
powrót do forum filmu Donikąd

Filmy troszkę podobne, obydwa smutne, obydwa mocne. Troszke szkoda, że film przeszedł bez echa.

ocenił(a) film na 7
Meliana_w_Deszczu

Wiesz może gdzie go zdobyć?

nec

Dzisiaj leci na TVP Kultura o 23:00

ocenił(a) film na 7
jrr

Mam nadzieję, że powtórzą, bo przegapiłem połowę.
Wielki '+' dla KULTURY.

Meliana_w_Deszczu

Prawdę powiedziawszy, nie widzę zbyt wielu podobieństw między tymi filmami, a już na pewno nie porównywałabym ich "siły"..

ocenił(a) film na 8
xero_z_kota

Również nie widzę podobieństwa, może poza tym że oba filmy były zayebistę.

maciejanek

Czy w tym filmie znajduje się scena wiercenia sobie "trzeciego oka" w czole? Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
duraq

niet.

ocenił(a) film na 5
duraq

Jeżeli znalazłeś odpowiedź na zadanie przez siebie pytanie, to prosiłbym o podesłanie tytułu filmu :P Z chęcią zobaczę. A co do głównego tematu - cieszę się, że niektórzy odbierają "Nowhere" jako film mocny, choć mnie specjalnie nie zszokował. "Requiem..." okazało się brutalniejsze dla mojej główki.

Ultor

Chyba każdy filmożerca ma ten syndrom - film-widmo. "Obejrzałem go, czy to tylko wytwór mojej fantazji? Wymyśliłem to wszystko?". Film o facecie, który mówi o poszerzaniu świadomości i dziurawi sobie czoło wiertarką/dłutem w obskurnym hotelu na amerykańskim odludziu, nęka mnie już od dobrych 5 lat - jest moim białym wielorybem, moją zmorą i wybawieniem, moim wiertłem :-)

ocenił(a) film na 5
duraq

Trafne spostrzeżenie ;) Niestety, nic mi nie świta. Wiertło i dziurawienie skóry kojarzy mi się tylko z "Tetsuo", ale to nie Ameryka, lecz Japonia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones