PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792660}

Dotknij nieba

I Can Only Imagine
7,1 4 574
oceny
7,1 10 1 4574
Dotknij nieba
powrót do forum filmu Dotknij nieba

Ciekawa jest historia głównego bohatera, skąd przyszedł, w jaki sposób się zmienił. Przede wszystkim ten film, tak mi się wydaje, porusza emocje. Było na sali tylko kilka osób i można było usłyszeć chlipanie i pociąganie nosem z każdej strony. Film faktycznie chyba raczej dla osób wierząych, w tym sensie że wątek religijny może trochę drażnić, ale nie jest też jakoś bardzo agresywnie narzucający się. Tyle ode mnie :)

ocenił(a) film na 3
Jesienna

Wow, serio ktoś się na tym popłakał? ;) Ale może rzeczywiście tu o religijność chodzi. Jak dla mnie miernota, ledwo wysiedziałam do końca ;)

Joasia

Owszem, u mnie na seansie to samo. Chlipnie albo świeczki w oczach? Myślę, że na to może mieć też wpływ to, jakie kto miał życie i co przeżył, czy odnalazł coś w tym filmie dla siebie.

ocenił(a) film na 7
alantolina

Otóż to. Tu nie chodzi o żadnego Jezusa, wiarę czy niewiarę. Trzecie i ostatnie zdanie przez Ciebie napisane jest słuszne.

Jesienna

ja jak chlipałem w kinie to na całym ekranie było widać butelkę i kieliszek i musiałem się przesiąść....

ocenił(a) film na 6
tisoc

to jakieś dziwne światło, kino studyjne? w cinema city można bez problemu

DonVitoCorleone

zwykłe miejskie kino konfrontacje ad 1994

ocenił(a) film na 8
Jesienna

Oglądałam ten film już dwa razy i mimo że nie jestem osobą wierzącą, poruszył mnie niesamowicie.
Ale masz rację, wątek religijny się tu nie narzuca, stanowi tło dla pokazanych wydarzeń.
A piosenka końcowa - cudowna..
Oglądając drugi raz praktycznie przepłakałam cały film xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones