PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10387}
7,0 21 309
ocen
7,0 10 1 21309
5,8 4
oceny krytyków
Dotyk przeznaczenia
powrót do forum filmu Dotyk przeznaczenia

Trudny do oceny

ocenił(a) film na 6

Wg mnie The Gift to dobry film. Całościowo trudno go jednak ocenić, a to ze względu na bardzo różny poziom gry aktorskiej. Po jednej stronie bardzo przekonujące role (Cate Blanchett) po środku bardzo przeciętne (Giovanni Ribisi, Hilary Swank, Keanu Reeves, Katie Holmes), kończąc na najsłabszym ogniwie czyli grze Greg-a Kinnear-a.

Sama historia jest niebanalna i choć dotyka wielokrotnie poruszanego tematu została opowiedziana w ciekawy i zupełnie świeży sposób.

Podsumowując głównym atutem filmu jest gra Cate Blanchett, niestety film często to gra drużynowa i jeden zawodnik nie przechyli szali zwycięstwa. Wg mnie ocena 6.5/10 jest najodpowiedniejsza.

ocenił(a) film na 8
shingari

A mnie się bardzo podobało więc dałem 8 (a byłem o krok by dać 9:), dla mnie akurat gra aktorska nie jest najważniejsza w filmie jako całości, bo za takowe uważam scenariusz i zdjęcia. Film pomijając jego polskie tłumaczenie(!?), w swoim gatunku należy z pewnością do czołówki. Naprawdę wart jest polecenia.

ocenił(a) film na 6
shingari

Giovanni Ribisi odegrał genialnie swoją rolę, o wiele lepiej, niż Cate Blanchett swoją.

shingari

Według mnie Ribisi zagrał tu bardzo dobrze i przekonująco. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem "przeciętnie". Sam film jak dla mnie bardzo dobry. No ale, co kto lubi...

ocenił(a) film na 8
shingari

Co do jednego się zgodzę. Duża rozpiętość w grze aktorskiej. Jednak Ribisi zagrał rewelacyjnie a nie przeciętnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones