PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106958}

Dowód

Proof
6,7 27 898
ocen
6,7 10 1 27898
5,6 5
ocen krytyków
Dowód
powrót do forum filmu Dowód

Przed obejrzeniem filmu obawiałam się, że będzie to kolejny nudny dramat...Miło się jednak zaskoczyłam. Bardzo podobała mi sie gra aktorska ojca i Catherine. Sądzę, że cała historia została przepięknie przedstawiona. Nie nudziłam się ani trochę! Z zaciekawieniem czekałam na koniec tej historii - podobał mi się bardzo ten zwrot akcji z Catherine i tytułowym dowodem. Bardzo podobała mi się scena, kiedy okazuje się, o czym ojciec pisał w swych notatnikach, a samo jego zachowanie, jego wiara w to, co tworzy bardzo mnie przekonało i ujęło. Gorąco polecam ten film tym, którzy szukają pieknego filmu z klasą.

agrafka8

Rewelacyjny film. Najlepsza scena była w śniegu...

ocenił(a) film na 7
zloodzenie

Z kolei mnie bardzo rozczarował.
Opis zupełnie rozmija się z tym co zobaczyłam. O ile rola Gwyneth Patrlow bardzo ciekawa to jak dla mnie film był o niczym.

agrafka8

Mnie również film podobał się, zwłaszcza gra Gwyneth. Nie jest to może coś co powala, ale na pewno warty oglądnięcia.

ocenił(a) film na 8
niespokojnaona

Mnie bardzo podobał się ten film, to taki typowy dramat na spokojny wieczór. Pozatym bardzo przekonała mnie matematyka bo ją uwielbiam i jak dla mnie film był o wiele ciekawszy z tego względu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones