PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1013}
7,5 147 532
oceny
7,5 10 1 147532
7,5 34
oceny krytyków
Dracula
powrót do forum filmu Dracula
ocenił(a) film na 9
aplauz

Dracula Coppoli gniotem? Ok, kumam, może się niektórym nie spodobać - specyficzne kino, ze specyficznym klimatem. Ale żeby kicz? "Kicz" to raczej określenie dość obiektywne. Jak dla mnie świetny film. Szczególnie w zestawieniu z książką Stokera.

aplauz

Jak drakula jest kiczem to jak nazwać jakieś zmierzchy czy inne wynalazki?

ocenił(a) film na 6
mlody969

Jeszcze gorszym kiczem. Takie odniosłem wrażenie i proszę nie oczepiajcie się mnie. PS Trollem nie jestem bo to dla jaj nie jest napisane tylko taka jest moja ocena.

aplauz

Ale rzucić kilka hasełek to potrafi każdy. Nie ma tu żadnej merytorycznej krytyki, żadnego argumentu, żadnego uzasadnienia. I dlatego kojarzy się z trollingiem

aplauz

Ej no, właśnie każdy ma własne. A Zmierzch to się w skali nie mieści.

ocenił(a) film na 8
aplauz

Nie karmić trolla!

ocenił(a) film na 10
aplauz

Wybaczmy mu, albowiem nie wie, co czyni.

ocenił(a) film na 8
aplauz

haha to dlaczego ocena aż 5 ;p

ocenił(a) film na 8
chemas

a widzę, że kolega zmienił ocenę ;ppp

ocenił(a) film na 9
aplauz

No cóz,jak w Twojej ocenie Wielki Gatsby ma 9 gwiazdek,to nie będę komentował nic więcej

ocenił(a) film na 8
kazik66

No i co to oznacza Panie Wielki Znafffco kina że dał Gatsbyemu 9??

ocenił(a) film na 6
straightlines

Oni tak lubią... Zabawnie to musi wyglądać jak sobie wyobrażę takiego Kazik66 jak czyta moją negatywną opinię na temat filmu któremu dał 10. I ten pełen nienawiści do mojej osoby wchodzi na mój profil i patrzy jakie oceny dałem innym filmom.

Do kazik66 - dałeś 10 dla draculi a ja dałem 1... ja dałem 9 dla Gatsby a ty pewnie znacznie mniej więc nie wiem za co mnie nie cierpisz widocznie mamy inne gusty.

aplauz

Ja sie z Toba zgadzam kompletny kicz, najgorszy film Keanu. Nawet nie oceniam tutaj gry aktorskiej bo w tym kiczu nie da sie jej ocenic, czasem lubie kicz przesadzony, ale to jest ten film , który udaje lepszy a nie kicz zamierzony jak w trzygłowych rekinach czyli taki najgorszy z mozliwych bo niezamierzony raczej.Dialogi dno po prostu, sceny tez jakaś masakra całe to filmowanie kamerą brr, spodziewałam się czegoś lepszego. U mnie Gatsby tez wysoko chociaż wole wersje z Redfordem te starszą bo Dicaprio jakoś mnie drażni ogólnie. Dla mnie ten Dracula to nawet nie kino klasy B tylko c wręcz całość okropna poczynając od scenariusza i dialogów jak napisałam wyżej o grze aktorskiej się nie wypowiadam bo to takie słabe ,ze chyba nie da się tego dobrze zagrać nawet dobrym aktorem będąc.

Ami_656

acha weszłam na twój profil i zobaczyłam ,ze 1 dałes tez generacji HMM ja dałam az 9 czyli inaczej ,ale umiem uzasadnic tę ocene ,ale teraz tutaj juz mi sie nie chce. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
aplauz

Ale żeś dużo argumentów podał na obronę swojego zdania. Uważaj, bo od takiego rozpisywania się miejsca ci zabraknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones